فاکسی براون و جی ز با “I’ll Be” باشگاه ها را از بین بردند

برخی هستند که می گویند ، و شاید به حق ، فاکسی براون اعتباری را که شایسته اوست در مکالمه بیشتر هیپ هاپ دریافت نمی کند. با نگاهی به گذشته به همه آنچه که او در طول دهه فعالیت خود در بازی رپ به دست آورده است ، احساس می کنم سفر او با انتشار اولین آلبوم خود در سال 1996 آغاز شده است بیمار سدیم ، پروژه ای که شامل میهمانانی از جی ز ، متد من ، هاوک و موارد دیگر بود.

امروز ، با جشن گرفتن بیست و چهارمین سالگرد تولد آلبوم ، احساس حق می کند که به یکی از بزرگترین بازدیدهای خود برگردم – موفقیتی که تا امروز ادامه دارد – جی ز به “I’ll Be” کمک کرد. فاکسی با داشتن یک ساز موسیقی سخت و مبهم سودمند از Trackmasters ، ترکیبی که باعث ایجاد یک نوع منحصر به فرد از کلوپ کلوپ می شود ، با یک جریان ناهموار به یک ضربه شگفت انگیز می رسد. او گفت: “چه پاپ؟ وقتی سوار می شوم ، خود را مهار کنید” ، “چشمانت را ببند وقتی جورابهایت را درست بیرون می کشی / دوبار ، وقتی او در تونل چرخ می کند عقل خود را از دست بده / می خواهی پول نقدی را که از بسته نرم افزاری آخر خود ساخته است به من بده.”

اگرچه مرد جیگا آن را با یک آیه کامل نگه نمی دارد ، اما سهم او در گروه کر نباید بدون تعریف و تمجید باشد. او با گرفتن یک جیب نرم و صاف ، گفت: “مستقیماً از دروازه بیرون بیایید ، ما ضربات زیادی می زنیم.” “حالا به من بگو چقدر تند و زننده می شوی؟” در تمام این مدت ، ضربات رشته ای باعث افزایش شور و نشاط می شود و احساس “دهه هشتاد” قابل توجهی به “من می شود” می دهد. اکنون خودتان این موضوع را بررسی کنید و در سالگرد عطف عشق Foxy Brown به او عشق نشان دهید.

متن های قابل ذکر

چه پاپی؟ هنگام سوار شدن از بالا خود را مهاربند کنید
هنگامی که مستقیماً از جوراب بیرون می روید چشمان خود را ببندید
هنگامی که در تونل خرد می کند ، دو برابر ، ذهن خود را از دست دهید
می خواهم پول نقدی را که از بسته آخر خود درست کرده به من بده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>