اگر تا به حال دوست داشته اید مثل یکی از افسانه ترین رپرهای تاریخ زندگی کنید ، می توانید این کار را رسماً انجام دهید زیرا طبق گفته WCRZ ، عمارت قدیمی امینم در بازار موجود است.

این خانه که زمانی متعلق به امینم بود ، در شهر اوکلند ، میشیگان واقع شده است. این ملک زیبا در شش هکتار زمین قرار دارد و خانه 23500 فوت مربع مساحت دارد. فضای داخلی شامل 17000 فوت مربع فضای زندگی است که شامل شش اتاق خواب ، هفت حمام و سه نیمه حمام است. این عمارت دارای چمن های زیبا ، زمین های تنیس ، وان آبگرم ، یک آبشار و یک خانه خصوصی است.


مایکل لوچیسانو / گتی ایماژ

مطمئناً ، هر لحظه که در آنجا اقامت دارید ، با یک سیستم سرگرمی خارج از این جهان ، امنیت ، دروازه خانه و حتی آسانسور سه طبقه برای زمان واقعی که زندگی می کنید ، در دام لوکس زندگی خواهید کرد. احساس نمی کنید از پله ها بروید.

گفته می شود که امینم این خانه را در سال 2003 از مدیرعامل سابق K-Mart خریداری کرده است. وقتی او به آنجا نقل مکان کرد ، ارزش آن 4.8 میلیون دلار بود. او در سال 2017 نقل مکان کرد و عمارت را با کمتر از نیمی از مبلغی که پرداخت کرد ، فروخت.

متأسفانه ، شما با خواننده رپ ، که از محله دور شده ، همسایه نخواهید بود. با این حال ، او در نزدیکی خواهد بود ، گزارش می شود جایی را در شهر کلینتون کپی می کند.


Kevork Djansezian / گتی ایماژ

در صورت تعجب ، این خانه ای نیست که امینم در داخل با یک متجاوز جنگ کند.

نگاهی به ملک زیبا اینجا بیاندازید.

[via]