عروسک آسیایی صدمه می زند. او یک هفته و نیم پیش آخرین خداحافظی خود را با دوست پسر سابقش کینگ فون کرد. او فون را به عنوان اولین دوست پسر واقعی “خود” می داند که در افکار عمومی فراز و نشیب های آنها را پشت سر می گذارد. در حالی که آنها مشکلات خود را داشتند ، در پایان روز ، آنها عشق زیادی را رد و بدل کردند ، که در عکس ها و فیلم هایی که آسیایی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است ، کاملاً مشخص است.

وی به دلیل واکنشش در مورد مرگ فون ، به ویژه توسط مدیر رپ ، که او را به خاطر اشتباه صحبت های آخر خود صدا کرد ، مورد انتقاد قرار گرفت.

آسیا در توییتی در پی مرگش گفت: “آخرین کلمات فون این بود که” همه آنها را بگذارید چون بر من بلند شوند … گریه را متوقف کنید و بگذارید مرا بگیرند “. مدیر فون در مصاحبه ای با دی جی آكادمیكس اختلاف نظر داشت و ادعا كرد كه او به او گفته است كه با یك راهنمای معنوی صحبت كرده است ، كه وی را در زندگی پس از مرگ به وون متصل كرده است.

مدیر وون گفت: “آخرین کلماتی که او درباره آن صحبت می کند در یک پیام کوتاه است که می توانم به شما نشان دهم.” “او در مورد او صحبت می کند که از طریق مشاور معنوی خود از بعد از مرگ با فون صحبت می کند.”


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

چندین روز از دعوت عروسک آسیایی توسط تیم دوست پسر سابقش می گذرد. او حساب های خود در شبکه های اجتماعی را دوباره فعال کرده و همچنان با King Von خاطرات خود را به اشتراک می گذارد. این هفته ، او حتی فاش کرد که برای تهیه مقداری جوهر جدید ، اختصاص داده شده به خواننده رپ فقید ، به اتاق خال کوبی می رود.

آسیایی در توئیتر نوشت: “Iight به من اجازه داد بروم صورتم خسته شود.”

مشخص نیست که او قصد دارد چه چیزی را روی صورت خود خال کوبی کند – یا نام رپر ، چیزی که نماد عشق آنها است یا چیز دیگری.

تسلیت ما به عروسک آسیایی ، خانواده کینگ فون ، تیم او ، دوستانش و همه طرفدارانش است. روحش شاد.