رفتن به نوشته‌ها

عروسک آسیایی با عکسهای Flashback همچنان به عزاداری King Von می پردازد

عروسک آسیایی در مورد رابطه اش با فون نوشت: “ما معمولاً مانند 2 نوجوان عاشق رفتار می کنیم.”

دوست دختر سابق پادشاه فون ، عروسک آسیایی ، اوایل صبح جمعه به توییتر رفت و تصویری از حضور او و فون را در یک جلسه پخش مستقیم زنده اینستاگرام در حساب خود به اشتراک گذاشت. هنوز در اخبار مرگ فون در اوایل ماه جاری دلهره نداشت ، عروسک آسیایی عنوان تصویر را عنوان کرد: “ما مثل 2 نوجوان عاشق رفتار می کنیم”.

این جفت در زمان مرگ پادشاه وون از هم پاشیده شدند ، اما مشخص است که آنها هنوز هم به یکدیگر عشق داشتند. این توییت جدیدترین در یک صفحه است رشته ای از پست های احساسی در شبکه های اجتماعی عروسک آسیایی از آن زمان افتخار آفرینی به فون را ارسال کرده است مرگ او در 6 نوامبر در یک تیراندازی با خدمه Quando Rondo در خارج از یک کلوپ شبانه آتلانتا. عروسک آسیایی حتی اعلام کرده است که King Von را می گیرد روی صورتش خالکوبی شده، نشان دادن عمق غم و اندوه او نسبت به فون ، که به گفته او اولین دوست پسر واقعی او بود.

در یک ویدیو کلیپ قدیمی دیگر از سوار شدن این دو در آسانسور شیشه ای روشن ، عروسک آسیایی در توئیتر خود نوشت: “من او را مجبور کردم من را به این رستوران الاغی شیک که من از حضور در عموم با او متنفرم ببرم ، نمی خواستم او را با هیچکس به اشتراک بگذارم. “

توییت های او را در زیر ببینید.

هفته گذشته ، عروسک آسیایی به اینستاگرام رفت تا لحظات مورد علاقه خود را با King Von ارسال کند. اینجا را بررسی کنید

قسمت On Come Come را با عروسک آسیایی در زیر تماشا کنید تا درباره او بیشتر بدانید.

https://www.youtube.com/watch؟v=tZ0jNf-cv6Q

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *