عاشقانه کوتاه مدت آنها ماه ها به عنوان روزنامه ها در تلاش بودند تا جدا از اینکه آیا DaBaby و DaniLeigh عاشقانه درگیر شده اند ، خبرساز شده است ، اما به همان سرعتی که رسید داده می شود ، همه چیز از بین می رود. در ماه آگوست ، به نظر می رسید DaBaby تأیید کرده است که او و هنرمند Def Jam هنگام مراجعه به او در آهنگ “Go” موردی بودند اما تا سپتامبر به نظر می رسید که این عاشقانه پایان یافته است. دانی لی و مادر دختر DaBaby در شبکه های اجتماعی مشغول رفت و برگشت بودند و ماه گذشته وی اظهار داشت که به فکر پاک کردن هرگونه باور غلط در مورد رابطه اش با این ستاره رپ نیست.

امروز (20 نوامبر) ، DaBaby پروژه غافلگیرانه خود را منتشر کرد نگهبان برادر من (زنده باد G)، یک رکورد به یاد برادرش گلن جانسون که اخیراً جان خود را از دست داد. در قطعه “8 فیگور” وی که شامل میل مایل است ، طرفداران معتقدند که DaBaby یک بار دیگر با مراجعه به DaniLeigh لیز خورد.

من می خواهم چیزی را بکشم ، G / Hآگهی تماس تلفنی با دومینیکن من / او مرا آرام کرد ، من با فیلم در FaceTime هستم، برخی معتقدند ، مرجع “DaBaby raps. فیلم” ، اشاره ای بود به آلبوم دنیلی فیلم سینما. می توانید قطعه قطعه زیر را گوش دهید و پخش جریانی کنید نگهبان برادر من (زنده باد G) به طور کامل در اینجا