LaVar Ball دارای مشکلات اعتماد است ، و در یک قسمت اخیر پادکست توضیح داد که فکر نمی کند هیچ یک از پسرانش به عنوان بازیکن بسکتبال در پیدا کردن عشق واقعی ضربه ای وارد کنند.

پدر صریح بسکتبال میهمان این تیم بود شلوغی بی پایان پادکست جایی که او در مورد پسرانش LiAngelo ، Lonzo و LaMelo و شانس آنها برای به ثمر رساندن یک زن وفادار در طول حرفه ورزشی صحبت کرد.


Alius Koroliovas / گتی ایماژ

لاوار به عنوان هشدار به پسرانش می گوید: “شما هرگز قرار نیست با یک زن خوب ملاقات کنید.” “به خصوص در بسکتبال. شما کسی را پیدا نخواهید کرد مثل من مامان شما یا مادر و پدرم را پیدا کردم.” این مسئله در اینجا است. اگر در این حرفه باشید ، این همه شهرت و بدنامی را کسب می کنید ، حال شما چطور است برای دیدار با یک دختر خوب؟ “

وی در ادامه توضیح داد که ، به غیر از رستوران ها و کلوپ های شبانه ، برادران توپ با بسیاری از زنان ملاقات نخواهند کرد ، و آنچه را که آنها به خانه می آورند ، به قول لاوار ، “زمین” خواهد بود.


جوشوا بلانچارد / گتی ایماژ

او می گوید: “من از گفتن شما متنفرم ، شما با یک کج بیل روبرو می شوید.” “پسر چطوره”

لعنتی خوب است که می بینیم لاور به فرزندان خود ایمان دارد تا شرکای مناسبی پیدا کنند که بتوانند آنها را دوست داشته و از آنها عزیز باشند.

علیرغم اظهار نظرهای وی ، وی می گوید ، هرگاه سی سالگی را از بین ببرند و از این ورزش بازنشسته شوند ، باز هم در یافتن زنی برای گذراندن بقیه روزهای خود با مشکل روبرو خواهند شد.

“شما هرگز قرار نیست با یک زن خوب ملاقات کنید ، و تا زمانی که این کار را انجام دهید ، بگذارید بگوییم شما 30 ضربه زده اید ، این بدان معنی است که شما با یک زن ملاقات می کنید و او 30 ساله است ، والدین صریح توپ را ادامه داد.” به خودی خود در 30 سالگی. بنابراین ، هر چقدر خوب به نظر برسند ، چیزی خطرناک است. اما خوش بگذره پسر من برای شما احساس بدی دارم اما این واقعیت را دوست دارم که شما آن را ساخته اید. “

لاور می گوید که او قبلاً با برخی از “زمینی” هایی که لونزو ، لاملو و لی آنجلو به خانه آورده اند دیدار کرده است ، اظهار داشت که آنها “پسران مختلف” داشته اند.

فکر می کنید می توانید عشق را پیدا کنید در حالی که یک بسکتبالیست حرفه ای هستید؟

[via]