کارگردان جیمز گان فاش کرد که بازیگر افسانه ای سیلوستر استالونه در فیلم آینده او حضور خواهد داشت ، جوخه خودکشی.

جیمز گان ، سیلوستر استالونهلئون بنت / گتی ایماژ

اوایل این هفته گان در شبکه های اجتماعی نوشت: “همیشه عاشق کار با دوست منofficialslystallone باشید و کار امروز ما در #SuicideSquad نیز از این قاعده مستثنی نبود.” علی رغم اینکه اسلی یک ستاره برجسته فیلم است ، اما هنوز هم اکثر مردم نمی دانند که این پسر یک بازیگر شگفت انگیز است. “

این اولین بار نیست که گان و استالونه با هم کار می کنند. در سال 2017 ، گان استالونه را برای بازی در نقش استاکار اوگورد انتخاب کرد Guardians of the Galaxy Vol 2.

استالونه در اینستاگرام نوشت: “همکاری با این کارگردان خارق العاده در این پروژه حیرت انگیز این سال را به یک سال شگفت انگیز تبدیل کرده است.” “من یک مرد بسیار خوش شانس هستم که با چنین استعدادی احاطه شده ام.”

جوخه خودکشی فیلم دیوید آیر با همین نام 2016 که مارگوت رابی ، ویل اسمیت ، جارد لتو و … در آن بازی کرده بودند. فیلمنامه گان براساس کمیک بوک ساخته شده توسط جان اشتراندر است ، اما احتمالاً به طور کامل از آن پیروی نخواهد کرد. وی اخیراً گفته است که “هر اتفاقی می تواند رخ دهد” در رابطه با اینکه کدام شخصیت ها در فیلم مورد انتظار می میرند ، می میرند. وی همچنین گفت که “هیچ شخصیتی توسط DC محافظت نمی شود.”

انتظار می رود این فیلم در تاریخ 6 آگوست 2021 اکران شود.

[Via]