رفتن به نوشته‌ها

سرژ ایباکا پیامی صمیمانه به هواداران رپتورز می فرستد

سرژ ایباکا در شهر تورنتو محبوب بود.

دیروز سرژ ایباکا تصمیم بسیار سختی را برای ترک تورنتو رپتورز گرفت. ایباکا جمعه شب به عنوان بازیکن آزاد درآمد و به نظر می رسید که او بین رپتورز ، لس آنجلس کلیپرز ، لیکرز ، و حتی بروکلین نت در حال فکر است. در پایان ، با این حال ، ایباکا احساس کرد که کلیپرز بهترین شرط اوست ، او دوباره به افرادی مانند کاخی لئونارد ملحق می شود ، که در سال 2019 عنوان قهرمانی را کسب کرد.

پس از این تصمیم ، طرفداران رپتورز کاملاً ناراحت بودند ، گرچه در نهایت فهمیدند که ورزش یک تجارت است و ایباکا باید آنچه را که برای او بهتر است انجام دهد. خود ایباکا نسبت به زمان حضور در کانادا احساساتی بود و به اینستاگرام رفت و در آنجا از هواداران و حق رای برای هر کاری که برای او انجام دادند تشکر کرد.

در هر ایباکا:

“چگونه معنای تورنتو ، کانادا و رپتورز را برای من توضیح دهند؟ من بیش از سه سال پیش در یک کشور جدید و تیم جدید مورد استقبال قرار گرفتم و از روز اول احساس می کردم در خانه هستم. احساس خوشبختی می کنم که برای این بازی کردم شهر ، این هواداران و این سازمان. عشقی را که در این سفر به من دست داده هرگز فراموش نخواهم کرد. می خواهم از لری تانن باوم و MLSE و کل سازمان تورنتو رپتورز تشکر کنم. این واقعاً یک سازمان عالی است که از بازیکنان خود مراقبت می کند و من متشکرم که با آنها قهرمان NBA شدم. من هم تیمی های عالی ، دفتر کار و کارمندان خوبی در کنارم داشتم. و البته یک طرفدار که هیچ کس نیست. بنابراین تورنتو متشکرم ، کانادا متشکرم . و از شما رپتورز متشکرم. من برای همیشه یکی از شما هستم. # تا اینجا “

اکنون ، ایباکا می تواند در یکی از برجسته ترین مدعیان کنفرانس غربی بازی کند. کسب یک عنوان قهرمانی کار دشواری خواهد بود ، اما مطمئناً ایباکا دارای شجره نامه قهرمانی است تا بتواند یک فرصت خوب برای کلیپرز به دست آورد.

سرژ ایباکا

عزرا شاو / گتی ایماژ

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *