مدتی است شایعات در مورد حامله بودن یا نبودن سامر واکر مطرح شده است ، اما خواننده اخیراً اعلام کرد که انتظار دارد. بیش از آن hitmaker ساعاتی پیش عکسی را به صفحه اینستاگرام خود ارسال کرد که در آن ناصافی در حال رشد کودک خود را نشان می دهد. تابستان نظرات را خاموش کرد تا بتواند از هرگونه بازخورد منفی جلوگیری کند و این تصویر را با شکلک های فرشته ای عنوان کرد.

سامر و دوست پسر دوباره و دوباره دوست او ، ابر تولید کننده London On Da Track ، اخیراً بعد از اینکه وی اعلامیه عمومی داد که آنها بار دیگر از هم جدا شده اند ، عاشقانه خود را دوباره به عشق خود درآورده اند. یک ویدئو وجود داشت که ویروسی شد و ظاهری شبیه تابستان باردار را نشان می داد ، با این حال ، خواننده حاضر شد بچه بودن خود را انکار کند.

عموم مردم متقاعد نشدند ، خصوصاً بعد از اینکه او عکسی از خودش با اریکه بادو ، دولیایی که به تیانا تیلور نیز کمک کرد هر دو فرزندش را به دنیا آورد ، به اشتراک گذاشت. فارغ از اخبار بارداری ، سامر اخطارهایی را به افرادی که او را می بینند و سعی می کنند مخفیانه و بدون اطلاع او عکس بگیرند ، هشدار داد.

این خواننده در استوری اینستاگرامش نوشت: “اگر دفعه بعدی ترینا را بگیرم ، یک عکس یا احتیاط از من پیدا می کند و سعی می کنم آن را به وبلاگی ارسال کنم که احترام آنها را احترام می گذارد :)” “Lmao این شهرت برای من bruh نیست.” پست های او را در زیر بررسی کنید.

Summer Walker، Fame، Pregnant، London On Da Track
اینستاگرام
سامر واکر ، لندن در پیست دا ، باردار ، اینستاگرام
اینستاگرام