اطلاعات زیادی در پی کشته شدن Mo3 ، یک خواننده رپ مستقر در دالاس که اخیراً آلبومی مشترک با Boosie Badazz منتشر کرده بود ، به دست آمده است.

گفته می شود هفته گذشته Mo3 پس از خروج از خانه یک زن ، توسط اتومبیلی که شروع به رد کردن او می کند ، لک زده و سعی می کند با پرش به آزادراه آنها را از دست بدهد. گزارش شده است كه Mo3 هنگام تلاش برای دور زدن ترافیك ، اتومبیل خود را تصادف كرده و از وسیله نقلیه پیاده شده و با پای پا فرار كرده است. تیرانداز در آن زمان از اتومبیل شخصی خود پیاده شد و به رپر رسید و شلیک کرد.

در رابطه با مرگ وی دستگیری صورت نگرفته است.


آلبرتو E. رودریگز / گتی ایماژ

زنی که Mo3 قبل از تیراندازی با او بوده است توسط طرفداران به راه اندازی رپر متهم شده است ، نظریه ای که او نسبت به مرگ او در شبکه های اجتماعی واکنش نشان می دهد و او را نادیده می گیرد.

وی گفت: “لعنت به MoMo Ion من قبلاً اینگونه گریه کرده ام. من برای شما ریشه می انداختم و شما خیلی بیشتر داشتید که به جهانیان نشان دهید که آنها حتی نمی دانند !!! من احساس سرقت می کنم ،” به گفته @ gossipofthecity_. “این افراد فقط می دانستند كه شما چه چیزی را به آنها نشان می دهید ، اما من طرفی را دیدم كه آنها ندیدند و من قدردان آن هستم.”

در اینستاگرام ، وی پیگیری کرد و گفت:

او نوشت: “خوب MoMo ، من برگشتم. من می دانم كه تو گریه ام را می دیدی و می خندید كه باعث گریه صورتم زشت می شود ، زیرا احساسات من احساس درد می كرد ، اما هنوز هم عالی است.” “شما نمی بایست این لنگ الاغ لعنتی را انجام دهید. هنگامی که کارما چرخش می کند ، mfs بلوک آنچه را که آنها می کارند علامت گذاری می کند.”

آرام باشید ، Mo3.