او طی چند ماه گذشته در مورد پروژه پیش رو خود آرد سوخاری را رها کرده است ثروتمندتر از آنکه تاکنون بوده ام، و اکنون به نظر می رسد که Rozay یک نسخه آزمایشی دارد. در ماه آگوست بود که راس عنوان یازدهمین آلبوم استودیویی خود را فاش کرد و در پایان ماه سپتامبر ، او اظهار داشت که 95 درصد کار با کار ضبط شده است. در اخیر او Haute Living از نظر ویژگی ، روزای اظهار داشت که فقط چند ماه دیگر طول خواهد کشید تا پروژه وی به سرویس های پخش برسد زیرا او قصد دارد آلبوم را در ژانویه 2021 منتشر کند.

گفته می شود که ریک راس بنا به دلایل مختلف تصمیم گرفته است به آخرین آلبوم خود این عنوان خاص را بدهد. راس گفت: “برای داشتن ثروتمندتر از هر زمان دیگری ، باید بیش از گذشته با خود در ارتباط باشید.” “قبل از اینکه باز شوید و اجازه دهید شخص دیگری شما را دوست داشته باشد ، باید خودتان را دوست داشته باشید.” وی افزود که اگرچه به دلیل ثروتش بهتر از هر زمان دیگری کار می کند ، “اما این بسیار عمیق تر از این است.”

غول رپ همچنین در مورد آنچه طرفداران می توانند از این آلبوم انتظار موسیقی داشته باشند ، بحث کرد. او به دلیل بیماری همه گیر توانست صمیمی تر با تهیه کنندگان کار کند و معتقد است که موسیقی او بیش از هر زمان دیگری “طنین انداز” خواهد شد. راس گفت: “خوب ، موسیقی در مورد این است ،” بیایید قدرتمند شویم ، بیایید به چیزهایی برسیم که نتوانستیم ، زیرا در حین صحبت کردن به آنها دست می یابیم. ” گرفتن پول و ترس از بحث در مورد آن من می فهمم که چیزهای زیادی وجود دارد که شما در مورد پول خصوصی می کنید. اما در عین حال ، کسی باید یک نمونه باشد تا به جوانان نشان دهد که شما می توانید این اتفاق را رقم بزنید. “

آیا منتظر این پروژه هستید؟

[via]