Eminem و شبکه های اجتماعی دقیقاً یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​نیستند. در حقیقت ، اسلیم به طور آشکار از فن آوری انکار کرد The Marshall Mathers LP 2 آهنگ “تا کنون” ، نیازی به ذکر کشف سلفی او نیست ، که طرفداران وحشت زده در زمان واقعی تماشا می کردند. در هر صورت ، این یکی از ویژگیهای دوست داشتنی او شده است و باعث می شود که پستهای غیرمعمول او بسیار تأثیرگذارتر باشد – حتی وقتی که او به راحتی از برخی از محتوای عظیم الجثه اینترنت گسترده استفاده می کند.

فردریک ام براون / گتی ایماژ

شب گذشته ، Em خود را مجذوب اجرای واقعا عجیب و غریب “Godzilla” ، آهنگ موفق خود به نام Juice WRLD از ژانویه دید موسیقی مورد قتل. به حدی که وی مسئولیت به اشتراک گذاشتن یک کلیپ در صفحه اینستاگرام خود را به عهده گرفت و از او س aالی را پرسید که ذهن همه ما را درگیر کرده است: “WTF – چه کسی این کار را انجام داده است؟” یک س fairال منصفانه ، با توجه به ماهیت ویدئو ، که می یابد آیه اسرارآمیز امینم جایگزین یک نسخه الهام گرفته از کریس د الیا شده است ، نسخه ای که به نظر می رسد در تقلید از آهنگ انیمیشن او لذت می برد.

در حالی که بسیاری از طرفداران به سرعت می توانستند از این صحنه بیرون بیایند ، اما احتمالاً امینم با هزینه شخصی خود می خندد ، اما این برداشت مسخره “گودزیلا” تا حد زیادی به روشنایی گوشه ها و حفره های عجیب کمدی اینترنتی می پردازد. در حقیقت ، دانشگاهیان به احتمال زیاد در طول سالها در حال مطالعه فرهنگ میم هستند ، و سعی می کنند بفهمند که دقیقاً چه عواملی باعث اعتیاد آنها می شود – حتی خود رپ خدا نیز از آواز آژیر آنها مصون نیست. آیا واقعاً تعجب کرده ایم؟ به هر حال این ذهنیت پشت “FACK” است.

کلیپ زیر را بررسی کنید ، و چه کسی می داند – شاید همانطور که قبلا با برداشت بدنام D’Elia انجام داده است ، ما شاهد خواهیم بود که Slim در یک آهنگ آینده به آن اشاره می کند.