مشهور BIGname در “فقط بازی کردن (رویاها)” عفونی خود تعدادی از هنرمندان R&B را که می خواهد تختخواب کند ، از جمله تینا ترنر ، تونی براکستون و سایر افراد ، رها می کند. او همچنین تعدادی از ستاره های دیگر ، از جمله دختران Xscape را از بین می برد.

من RuPaul را f * ck خواهم کرد ، قبل از اینکه آنها را با X-ass زشت الاغ ck کنم ، “افسانه افسانه ای ضبط شده را ضبط می کند.

چندین سال پس از انتشار این آهنگ ، بیگی و Xscape در مهمانی بدنام Vibe در سال 1997 ، جایی که رپر به ضرب گلوله کشته شد ، مسیرهای متقاطع را رد کردند. سی دقیقه قبل از فاجعه خود ، تینی از Xscape ادعا می کند که بیگ برای عذرخواهی از دختران آمده است.


Ron Galella، Ltd./ مجموعه رون گاللا از طریق گتی ایماژ

“چند بار بعد از آهنگ” رویاها “وجود داشت که – ما چند نمایش داشتیم و جرمین هم مثل” بیگی می خواهد همه شما را ببیند. او می خواهد با همه صحبت کند. ” و ، می دانید ، بعضی از دختران مانند بودند ، نه ، “توضیح داد تینی هریس در مصاحبه جدید خود با VladTV. “من فقط به یاد می آورم که ما نمی خواستیم با او سر و کار داشته باشیم. نمی خواهیم با او صحبت کنیم. و سپس ، در مهمانی Vibe ، او آنجا بود و کسی به ما آمد و گفت بیگی می خواهد با ما صحبت کند. Kandi مانند بود ،” من “من آنجا را نمی روم. نمی خواهم با او صحبت کنم.” بنابراین من دقیقاً مثل این بودم ، من به آنجا خواهم رفت. بنابراین من رفتم. “

او ادامه می دهد و توضیح می دهد که این مکالمه شامل چه مواردی است.

تینی درباره بیگی می گوید: “او اساساً از گفتن این جمله عذرخواهی کرد ، که فکر کرد ما زیبا هستیم.” “او مثل این بود ،” من یک مادربزرگ زشت هستم و هیچ کس در مورد هیچکس صحبت نمی کنم “، می دانید. ما می خندیدیم و یا هر چیز دیگری را بغل می کردیم و همه چیز خوب بود. و سپس ، شما می دانید … “

مصاحبه کننده برای پر کردن جای خالی خود زنگ می زند و می گوید سی دقیقه بعد از پایان مکالمه ، بیگی در مهمانی به ضرب گلوله کشته شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=R92Z0w3X1E8

آخرین قسمت مصاحبه Tiny با VladTV را در بالا مشاهده کنید.