روچفورد – اخبار موسیقی | Music-News.com

BMG (برچسب)

11 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

19 سپتامبر 2020

تصور می کنید که روح دزد انگلیسی بریتانیایی روچفورد در مورد موفقیت موفقیت آمیز خود در سال 1988 “اسباب بازی شیرین” همان احساس احساسی را دارد که ممکن است راکرهای سوئدی در مورد “شمارش معکوس نهایی” خود داشته باشند. مطمئناً هر دو آهنگ کلاسیک به آنها افتخار می شود ، اما آهنگهایی که – برای شنونده معمولی – بدون شک سازندگانشان را تا حدی تحت الشعاع تلاشها و دستاوردهای بعدی خود قرار داده اند.

اشتباه نکنید ، اندرو روچفورد سه دهه گذشته را صرف استراحت در لابراتور خود نکرده است. او چندین آلبوم (هم به صورت انفرادی و هم به عنوان بخشی از گروه همنام خود) منتشر کرد ، به عضو گروه راک انگلیسی Mike & The Mechanics پیوست و سال گذشته به دلیل خدمات به موسیقی MBE اعطا شد. کلاه برداشتن برای احترام!

“دو بار در یک زندگی” اولین تلاش انفرادی او در هفت سال گذشته است و خوبی من این است که ارزش انتظار را دارد. Opener “High On Love” صدای فوق العاده ای را در شکل خوب می بیند و تک آهنگ “Love Remedy” کاملاً عالی است – همه گیتارهای فانک ناخوشایند ، شاخ های Motown و نوع کر کرانه ای بسیار اعتیاد آور است و باید غیرقانونی باشد.

بیشتر این سوابق به عنوان نامه ای عاشقانه به روح کلاسیک ارائه می شود و مطمئناً آقایان گای و گرین با تأیید سر سازگاری سر به فلک کشیده “آن را رها کن و رها کن” و “آنچه که ما داشتیم” با سر تأیید می کنند. دومی با همسر ملکه روح انگلیس ، بورلی نایت ، دوئت می کند. روچفورد به وضوح وقت خود را در این مورد صرف کرده است ، و نتیجه این است که شما بخاطر اشتباه در “دو بار در یک زندگی” برای یک مجموعه با بیشترین بازدید ، بخشیده می شود ، از جمله تعداد زیاد آهنگهایی که مستقیماً در ناخودآگاه فرو می روند. به ما اعتماد کنید ، مشکلی نخواهید داشت.

در اکثر موارد ، این یک رکورد نشاط آور است ، اما حتی در لحظات پر زرق و برق تر آن – از جمله “حقیقت خیلی زیاد آسیب می زند” و “در قلب من نوشته شده” – Roachford هنوز می درخشد. با پشتوانه کمی بیشتر از پیانو و ارگ ، و ارائه دوبیتی های غنایی به یادماندنی (“حتی یک روز عالی می بیند که خورشید غروب می کند / و حتی درخشان ترین شعله نیز همچنان می سوزد”) ، این رویکرد “عقب نشینی” یک حس تقریباً ملموس ایجاد می کند صمیمیت

اگر «دو بار در یک زندگی» نمی تواند مردم را متقاعد کند که روچفورد امروزی حداقل به اندازه روچفورد اواخر دهه 80 جذاب است ، سخت است که بفهمیم مرد بیشتر از این چه کاری می تواند انجام دهد. در هر صورت ، او توجیه کرده است که MBE ، و سپس برخی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>