او خوشبختانه عاشق دوست دخترش Saweetie است ، بنابراین Quavo سریعا شایعات مربوط به رابطه مخفیانه رابطه جنسی با دختر Lil Wayne ، Reginae Carter را تکذیب کرد. در زمان حماسه جیز و گوچی مانه بود ورزوز جرالد هوستون ، کمدین ، ​​وقتی از کوآوو در نظراتش سedال کرد ، توجه عموم را به خود جلب کرد و از رپر میگوس پرسید که آیا این ستاره واقعیت را ملافه می کند؟

رجینا کارتر ، لیل وین ، کوآوو ، جرالد هیوستون ، ورزوز
جریت کلارک / استرینگر / تصاویر ژتی

Quavo پس از انتشار ویروسی تصویری از اظهارات هوستون ، توییت کرد: “مرد دیوانه اینترنتی”. “نه دختر ویزی نه!” مردم حتی با انکار ، به سرعت شروع به شوخی کردن و فرض کردن کردند. رجینا همچنین حاضر شد تا به شایعات بپردازد و هرگونه ادعای حقیقت در مورد ادعاهای هیوستون را متوقف کند.

وی در توییتر نوشت: “بچه ها .. بیایید با داستانی که در منطقه نظرات شخصی توسط شخصی ساخته شده است اجرا نشویم.” “واقعاً بیمار است که مردم بدبخت چقدر می توانند خبرهای جعلی باشند.” در همین حال ، هوستون در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت کوآوو و رجینا را هدف قرار دهد چیزهای زیادی نگفته است ، اما او به عنوان ترول شهرت کمی دارد ، بنابراین این کار برای جلب توجه همانطور که شده است انجام شده است. در زیر پاسخ مراقب Reginae را بررسی کنید.