راسل ویلسون و سیارا از سال 2016 قوی شده اند و این زوج حتی دو فرزند با هم دارند. هر وقت این دو در شبکه های اجتماعی با هم پیدا می شوند ، به نظر می رسد که آنها وقت زندگی خود را سپری می کنند ، که دیدن آنها همیشه خوب است. سیارا و ویلسون نیز با هم در برخی از مشاغل تجاری شرکت کرده اند ، از جمله مالکیت بخشی از سیاتل صدا در MLS که اتفاقاً در سال 2019 قهرمان جام MLS شد.

این زوج اکنون وارد بازی عطر می شوند ، زیرا اخیراً از شرکت R&C Fragrance خود رونمایی کرده اند. در طی یک ویدیوی اینستاگرام برای بحث در مورد رایحه جدید و رایحه خود ، راس و سیارا شروع به شوخی با یکدیگر کردند در حالی که بوی دیگری را تعریف می کنند. در کلیپ زیر ، ویلسون کمی بیش از حد اعتماد به نفس پیدا می کند زیرا به طور مستقیم به سیارا می گوید: “من عطر و بوی شما را خیلی دوست دارم ، ممکن است دوباره باردار شوید”. این احساسی است که در یک کلیپ دیگر نیز مورد انعکاس قرار گرفت ، جایی که سیارا در حالی که ویلسون در کیف صاف صحبت خود قرار می گرفت نمی توانست خنده خود را حفظ کند.

با توجه به این واقعیت که در نهایت بسیاری از افراد قصد تماشای این کلیپ را دارند ، باید مستقیم بودن ویلسون را در اینجا تحسین کنید. صرف نظر از این ، هنگامی که شما یک بازیکن خط کالیبر MVP هستید و Super Bowl به نام خود هستید ، به راحتی می توانید درک کنید که چرا او اینگونه در مقابل دوربین به این اعتماد به نفس دارد.

با توجه به واکنش ویلسون و سیارا به عطر خودشان ، شاید در آینده ای نه چندان دور شاهد فروش گسترده ای باشند.

راسل ویلسون و سیارا

آلن برزوفسکی / گتی ایماژ