یک قاضی خواستار پایان دادن به حداقل یکی از نبردهای حقوقی راسل سیمونز شده است. نماد Def Jam دو سال پس از ابراز اتهامات متعدد برای سو sexual رفتار جنسی ، در بخشهای برتر خبرساز شده است. علی رغم انکار مکرر هرگونه اتهام حمله جنسی و تجاوز جنسی ، تعدادی از متهمان سیمونز برای در ضبط مستندی که در آن گزارش مفصلی از تعاملات ادعا شده با مردم به اشتراک گذاشته شده است. در سال 2018 ، یک زن ناشناس یک دادخواست علیه تولید کننده مشهور رکورد تحت مانیتور جین دو تشکیل داد ، اما طبق هالیوود ریپورتر، پرونده وی اخیراً به دلیل مهلت قانونی رد شد.

راسل سیمونز ، جین دو ، دادخواست ، دف جام ، تجاوز ، اخراج شد
چارلی گالای / استرینگر / گتی ایماژ

در این نشریه آمده است كه جین دو راسل سیمونز را به تجاوز به او در سال 1988 متهم كرد و شکایت او از سیمونز چهار سال دیرتر از موعد مقرر مطرح شد. قاضی مارک اچ. اپستین نوشت: “متهم ادعا می کند ادعاهای شاکی منع شده است زیرا شاکی اعتراف کرد که حادثه ادعایی در سال 1988 رخ داده است اما دادخواست خود را در سال 2018 مطرح کرده است.” “این درست است. همانطور که قبلاً گفته شد ، دادگاه به درخواست متهم مبنی بر تقاضای درخواست پذیرش از شاکی اجازه پذیرش اعتراف به اتهام باتری جنسی در سال 1988 را داد.”

قاضی ادامه داد که Doe باید آخرین شکایت خود را از سیمونز در آخرین مورد در سال 1990 ارائه کند. با این حال ، حتی اگر “مهلت مقرر شد” زیرا اقامت دائم تهیه کننده رکورد در این ایالت نبود ، محدودیت او در 2014. طبق گزارشات ، قاضی هفته ها به جین دو و تیم حقوقی او فرصت داد تا پاسخ دهند ، و وقتی آنها این پاسخ را ندادند ، اپستین تصمیم گرفت پرونده را به طور کامل بیرون بکشد.

گفته می شود سیمونز اظهار داشته است كه این دادخواست چیزی بیشتر از یك اقدام “شرور” برای اخاذی نبوده است زیرا این زن 10 میلیون دلار از او شکایت كرده است.

[via][via]