راخون رونو در این فصل گذشته برای لس آنجلس لیکرز نقش مهمی داشت زیرا به آنها کمک کرد تا بیرون بروند و یک قهرمانی NBA را بدست آورند. با ورود به آژانس رایگان ، بسیاری از طرفداران لیکرز امیدوار بودند که او دوباره برگردد اگرچه آنها در اعماق قلب خود می دانستند که او به جای دیگری خواهد رفت. تیم های زیادی به عنوان خواستگار شایعه شدند ، از جمله Atlanta Hawks ، که بازیکنان زیادی از جمله فوق ستاره Trae Young دارد.

به گفته آدریان وجناروفسکی از ESPN ، امروز رونو رسما یک قرارداد دو ساله با هاوکس به ارزش 15 میلیون دلار امضا کرد. در اوایل امروز ، روندو از حق رای دادن لیکرز خداحافظی کرد ، این بدان معناست که امضای قراردادش در خارج از لس آنجلس نتیجه قبلی بود.

در هر Rondo:

“از سازمان لیکرز ، جانی و راب متشکرم که به من فرصتی برای بازی در یک امتیاز خارق العاده داده اند. حرفه ای بودن و حمایت فرانک ، کادر مربیگری و کادر پشتیبانی چیزی است که من واقعاً از آن سپاسگزارم. با بچه های من ، آنجا یک برادری شگفت انگیز که فقط ما آن را می شناسیم. به هواداران … متشکرم که از آغوش باز از روز 1 به من خوش آمد گفتید و به من عشق نشان دادید. جدا بودن از # نمایش دریاچه چیز خاصی بود و من افتخار می کنم که آن را به شما بازگردانیم! “

اکنون ، هاکس در حالی که وینس کارتر در این فصل گذشته بازنشسته شد ، در تیم حضور سربازی خواهد داشت. گرچه باید دید که هاوکس چقدر خوب خواهد بود ، اما مشخص است که آنها قبلاً در سراسر آژانس های رایگان پیشرفت کرده اند.