Rajon Rondo در فصل گذشته قطعه بزرگی برای معمای لس آنجلس لیکرز بود زیرا به تیم کمک کرد هفدهمین قهرمانی خود در NBA را بدست آورد. در حالی که Rondo در طول فصل منظم با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد ، او توانست در مرحله پلی آف تازه به بازی برگردد و موقعیت خود را به عنوان پلی آف Rondo آزاد کرد. او یک نیروی محرک لیکرز در فینال NBA بود و بدون او تصور اینکه لیکرز با چنین سهولت عنوان قهرمانی را بدست آورد دشوار است.

اکنون ، روندو یک بازیکن آزاد است و بسیاری گمان می کردند که وی لیکرز را ترک خواهد کرد. امروز ، همه اینها تأیید شد زیرا Rondo به اینستاگرام رفت و در آنجا از سازمان ، طرفداران و کارکنان برای همه حمایت هایشان تشکر کرد.

در هر Rondo:

“از سازمان لیکرز ، جانی و راب متشکرم که به من فرصتی برای بازی در یک امتیاز خارق العاده داده اند. حرفه ای بودن و حمایت فرانک ، کادر مربیگری و کادر پشتیبانی چیزی است که من واقعاً از آن سپاسگزارم. با بچه های من ، آنجا یک برادری شگفت انگیز که فقط ما آن را می شناسیم. به هواداران … متشکرم که از آغوش باز از روز 1 به من خوش آمد گفتید و به من عشق نشان دادید. جدا بودن از # نمایش دریاچه چیز خاصی بود و من افتخار می کنم که آن را به شما بازگردانیم “

با حرکت رو به جلو ، انتظار می رود که روندو با آتلانتا هاوکس یا لس آنجلس کلیپرز قرارداد ببندد و گفته می شود به زودی تصمیم گیری خواهد شد آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا مطمئناً بزرگترین به روزرسانی آژانس رایگان را برای شما به ارمغان می آوریم.

راجون رونو

مایک ارمن / گتی ایماژ