ما هنوز نمی توانیم از این واقعیت عبور کنیم که جزی و گوچی مانه در واقع پنج شنبه شب مقابل یکدیگر قرار گرفتند. این یکی از بسیاری از چرخش های غیرمنتظره سال 2020 است. و علاوه بر این ، آنها رکورد موفق خود را در سال 2005 “So Icy” اجرا کردند.

با وجود تنش بین آنها ، خوشبختانه اوضاع هرگز جسمی نشد. حتی اگر گوچی مانه در طول عصر و همچنین روزهای منتهی خیلی بی احترامی می کرد. او همچنان به جیزی در مورد مرگ پوکی لوک طعنه زد و اعلام کرد که پس از اجرای “حقیقت” از دوست مرده اش سیگار می کشد. اما حتی در آن زمان ، او اجرای خود را با “دور 1” شروع کرد ، جایی که او رسماً نبرد بین گوچی مانه و جیزی را اعلام کرد.

با پایان یافتن شب ، اوضاع بین دو دشمن سابق در صلح بود. گوچی مان گفت که شاخه زیتون Jeezy را که پذیرفته بود پذیرفت و از آنجا به کامپوند در آتلانتا رفتند و بطری های زیادی خریداری و بیرون آمد.

دیدی از جمله کسانی بود که به دلیل نشان دادن این سطح از بلوغ ، عشق زیادی به گوچی و جیزی نشان داد. این خواننده رپ با یک کلیپ از جیزی و تنش گوچی در تبادل نظر و تأیید میزان رسیدن آنها به توییتر ضربه زد. “او بزرگترین نبردی را که دیده ام ، “این آخر هفته در توییت خود نوشت.” با تشکر از شما پادشاهان JEEZY@ GUCCI1017!!!!! # بلاکونیتی#VERZUZ. “

به نظر می رسد که مردم نیز موافق هستند. جیزی و گوچی ورزوز با مشاهده خود رکورد زد و رتبه های خود را بالاتر از VMA ها ، BBMA ها ، CMA ها و موارد دیگر قرار داد.

آیا پنجشنبه ورزوز انتظارات خود را برآورده می کنید؟ صدا در نظرات.