دو سال است که کیم پورتر به طور غیر منتظره ای از عوارض ذات الریه درگذشت و عزیزانش یاد و خاطره او را گرامی می دارند. هنگامی که در 15 نوامبر 2018 خبری در مورد مرگ کیم منتشر شد ، مردم باور نمی کردند که مدل محبوب و مادر از بین رفته است. نگرانی های واضحی برای فرزندان او وجود داشت: کوینسی براون (با آل ب. مطمئنا). و Christian Combs ، D’Lila Combs و Jessie Combs که با دیدی به اشتراک گذاشت.

در اینستاگرام ، دیدی هنگام ادای احترام به زنی که بارها و بارها او را عشق زندگی خود خوانده است ، یک سری عکس خانوادگی صمیمی از کیم منتشر کرد. دیدی در زیرنویس نوشت: “QUEEN KIM PORTER !!ladykp … غیر قابل تعویض … برای همیشه دوستت دارم”. در دیگری ، وی اظهار داشت: “الهه آبنوس !!! دلم خیلی برای او تنگ شده است !!! و همیشه خواهم داشت !!!!ladykp.”

در اوایل سال جاری ، دیدی در حالی که کیم را “یک” می نامید ، در حالی که بنای یادبود گل رز خود را به مادر سه فرزندش نشان می داد ، به اوقات خوش تر می پرداخت. دیدی قبلاً گفت: “این یک اعلامیه ویژه است ، PSA برای همه بازیکنان ، همه بازیکنان پخش. وقتی آن را پیدا کردید ، با آن بازی نکنید.” “نادر است ، کسی قصد دارد شما را بفهمد و بدون قید و شرط در کنار شما باشد. گاهی اوقات شما می توانید در بازی داغ شوید و فقط می خواهید همه چیز را تجربه کنید. من قطعاً احساس می کنم ، به عنوان یک مرد ، من که “

برای دیدن عکسهای خانوادگی دیدی با کیم پورتر به پایین تند بکشید.