رفتن به نوشته‌ها

دویت هوارد طعمه و سوئیچ لیکرز ، علائم با 76ers

برنامه های آژانس رایگان دویت هوارد ، جدول زمانی را اشتباه گرفته است.

دویت هوارد در فصل گذشته عضو قابل توجهی در لس آنجلس لیکرز بود زیرا به تیم در کسب یک قهرمانی کمک کرد. مرکز ستاره ها شاهد یک تجدید حیات شغلی بودند که در آن او توانست برخی از فال های بد گذشته را از بین ببرد و به سمت خارج از فصل برود ، مشخص بود که او کالای داغی خواهد بود. در واقع ، هوارد توسط گلدن استیت واریرز تحت تعقیب قرار گرفت ، در حالی که علاقه لیکرز را نیز به خود جلب کرد. به گفته شمس چارانیا از ورزشکار ، امشب هوارد تصمیم گرفت با تیم های فیلادلفیا 76ers قرارداد ببندد.

آنچه این اخبار 76ers را بسیار تکان دهنده می کند این واقعیت است که فقط حدود یک ساعت زودتر ، هاوارد در توییت خود نوشت که به لیکرز برمی گردد و “بنفش و طلا هرگز پیر نمی شوند”. خب ، واضح است که خیلی سریع قدیمی شد زیرا هوارد توئیت خود را حذف کرد ، و Charania را مجبور کرد که داستان خود را به روز کند ، فقط برای اینکه هوارد فقط یک ساعت بعد با 76ers امضا کند.

این خبر مطمئناً برای هواداران لیکرز که امیدوار بودند هوارد را حفظ کنند تعجب آور خواهد بود ، هرچند که این مورد برای 76ers که اکنون اندازه بیشتری در لیست دارند بسیار عالی است. در واقع ، هوارد با دنی گرین که در ازای ال هورفورد به سیکسرها معامله شده بود ، پیوست می شود.

در حال حاضر ، به نظر می رسد که داریل موری در حال ایجاد کاملاً تیم در فیلادلفیا است.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *