دونووان میچل ستاره ای در حال رشد در NBA بوده است که برخی از طرفداران و صاحب نظران در حال مقایسه با ویین وید هستند. گرچه می توان این مقایسه ها را کمی زودرس دانست ، اما نمی توان انکار کرد که میچل یک نیروی هیجان انگیز و مسلط بر زمین است ، که به تبدیل یوتا جاز به مدعیان واقع بینانه برای سالهای آینده کمک کرده است. قرارداد تازه کار جدید او در حال پایان یافتن است و از زمان شروع آژانس رایگان ، تیم به دنبال جذب میچل برای امضای قرارداد تمدید شده است.

خب ، امروز ، این دقیقاً همان کاری است که میچل انجام داد به طور رسمی نام خود را روی خط نقطه ای یک تمدید پنج ساله به ارزش 163 میلیون دلار قرار داد. اگر می تواند به تیم All-NBA راه یابد ، میشل با مشوق هایی می تواند 195.6 میلیون دلار درآمد کسب کند.

برای کسانی که این هفته به آن توجه کرده اند ، این همان معامله دقیق De’Aaron Fox با پادشاهان ساکرامنتو است. در نظر گرفته شده است که حداکثر پسوند تازه کاری است که هر کسی می تواند امضا کند ، و وقتی بازی میچل را تا اینجا در نظر گرفتید ، قرارداد جدید بسیار شایسته است.

در حال حاضر ، جازها به دنبال آینده هستند زیرا آنها سعی می کنند بهترین مدافع خود ، رودی گوبرت را حفظ کنند. آن را برای آخرین بروزرسانی های دنیای ورزش در HNHH قفل نگه دارید.

دونووان میچل

کوین سی کاکس / گتی ایماژ