درست حدود یک ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری ، رئیس جمهور دونالد ترامپ مبتلا به ویروس کرونا تشخیص داده شد. به دنبال تشخيص وي ، سرانجام قبل از بازگشت به کاخ سفيد در بيمارستاني که مدت زمان کوتاهي در آنجا بود بستري شد. فقط حدود یک ماه بعد ، رئیس جمهور انتخابات را به جو بایدن ، در میان آتش سوزی های COVID-19 در سراسر کشور ، از دست داد. در حال حاضر ، ویروس به نظر می رسد کنترل نشده است زیرا هر ایالت در حال مشاهده موارد خیز است ، در حالی که دیروز بیش از 2000 نفر در ایالات متحده در اثر ویروس جان خود را از دست دادند.

امروز ، توسط هیل گزارش شد که پسر رئیس جمهور ، دونالد ترامپ جونیور ، نیز ویروس کرونا تشخیص داده شده است ، بیش از یک ماه پس از پدرش به آن مبتلا شد.

دونالد ترامپ جونیور

تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

در حال حاضر ، ترامپ جونیور در قرنطینه در خانه است و بدون علامت است. پسر رئیس جمهور نیز از پروتکل های مناسب COVID-19 پیروی می کند و تا زمان قبول شدن یک تست منفی در خانه استراحت می کند.

این یک ضربه دیگر به خانواده و مبارزات انتخاباتی ترامپ است زیرا آنها در حال حاضر با نتایج انتخابات مقابله می کنند. رئیس جمهور ترامپ در حال حاضر به دنبال لغو نتایج است ، گرچه در حال حاضر ، به نظر نمی رسد که او خیلی موفق باشد. در این میان ، ترامپ مجبور است در هنگام مبارزه با ویروس ، مقداری خرد را به دان جونیور منتقل کند.

[Via]