رئیس جمهور دونالد ترامپ “راهپیمایی میلیونی MAGA” را که شنبه در واشنگتن دی سی برگزار شد ، طی کرد ، جایی که طرفداران وی بی اعتمادی خود را به اصالت نتایج انتخابات ابراز داشتند. ترامپ بعداً در توییتر نیز احساسات آنها را تکرار کرد و انتخابات را “تقلب” خواند.

دونالد ترامپ ، میلیون مگاجوشوا رابرتز / گتی ایماژ

“دلگرم کننده است برای دیدن همه حمایت های فوق العاده در آنجا ، به ویژه راهپیمایی های ارگانیک که در سراسر کشور به راه می افتد ، از جمله یک بزرگ در روز شنبه در DC ، حتی ممکن است سعی کنم جلوی آن را بگیرم و سلام کنم. این انتخابات تقلب شد ، از سلطه تا پایین و پایین! »، رئیس جمهور در توییتی نوشت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید ، کیلی مک اِنانی در مورد فاکس نیوز در مورد تعداد جمعیت پیش بینی شده گفت: “من فکر می کنم که این خیلی بزرگ خواهد بود ، هوم ، از آنچه من می شنوم ، برآوردی از شما ندارم.” وی بعداً در توئیتر ادعا كرد كه بیش از یك میلیون نفر در آن حضور دارند: “بیش از یك میلیون راهپیمایی رئیس جمهورrealDonaldTrump برای حمایت از باتلاق فرود می آیند. بهترین پایگاه در تاریخ سیاسی – ما شما را دوست داریم !!!”

دیگران مایک والریو از WUSA9 نوشت ، ادعای مک انانی را با عکس های بزرگنمایی شده که مشارکت بسیار کمتری را نشان می داد ، مورد اختلاف قرار دادند: “در واقع ، یک راهپیمایی” میلیونی “، این نیست.

انتظار می رود گروه های ملی گرا مانند پسران مغرور و حافظان سوگند در این مراسم شرکت کنند.

[Via]