Dwayne “The Rock” Johnson به مایکل بی جردن به دلیل انتخاب شدن به عنوان جنسیت ترین مرد زنده مردم تبریک گفت اما در نمایش قدرت ترامپ از دریافت این عنوان خودداری کرد.

دواین جانسون ، مایکل بی جردنآندریاس رنتز / گتی ایماژ

“سرگرم کننده در مورد” زندگی روزمره به حداکثر “در شماره SEXIEST MAN ALIVE @ مردم صحبت می کند. تاج جدید سکسی را به برادرمmichaelbjordan تبریک می گویم.

“من هیچ چیز را تسلیم نمی کنم”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به دنبال نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 همین حرف را زد: “او فقط در چشم رسانه های جعلی اخبار پیروز شد. من هیچ چیز را قبول نمی کنم! ما یک راه طولانی در پیش داریم. این یک انتخابات تقلبی بود!” او در توییتر نوشت.

اردن در اوایل هفته جاری به عنوان جنسیت ترین مرد زنده مردم شناخته شد. جوردن به این نشریه گفت: “این یک احساس جالب است.” “می دانید ، همه همیشه این شوخی را می کردند ، مانند:” مایک ، این همان چیزی است که شما احتمالاً نخواهید گرفت. اما باشگاه خوبی برای عضویت در آن است. “

جوردن ادامه داد: “وقتی مادربزرگ من زنده بود ، این چیزی بود كه او جمع كرده بود ، و سپس مادر من به طور طبیعی آن را زیاد می خواند و عمه های من نیز”. “این یکی از آنها است که قطعاً قرار است جایگاه ویژه ای برای آن داشته باشند.”

جلد جردن را برای نسخه “Sexiest Man Alive” مجله در زیر ببینید.

[Via]