گفته می شود جیمز هاردن قبل از شروع فصل به دنبال جدایی از هیوستون راکتس است که احتمالاً بزرگترین حرکت خارج از فصل خواهد بود. گفته می شود هم اکنون با بروکلین نتز گفتگوهایی برای پیوستن وی به کوین دورانت و کایری ایروینگ انجام شده است.

اگرچه این یک حرکت امیدوار کننده برای آینده حق رای دادن Nets خواهد بود ، اما Rockets را در یک وضعیت بازسازی قرار می دهد. ظاهراً تصمیم هاردن برای ترک تیم همه به سیاست بستگی داشت. به طور خاص ، او خواستار معامله شد ، زیرا مالک Rockets ، Tilman Fertitta ، از حمایت شدید ترامپ برخوردار است.


اسکات هالران / گتی ایماژ

ادعاهایی که توسط خودی NBA ریک بوچر مطرح شده است زن و شوهر عجیب و غریب به نظر می رسد پادکست نشان می دهد که در حال حاضر “شورشی” مانند جنبشی در میان بازیکنان در سازمان هوستون به دلیل حمایت فرتیتا از حزب جمهوری خواه وجود دارد.

“آنچه من شنیدم ، و ما می دانیم که سیاست و موقعیت سیاسی چقدر با تحریم و اعتراضات در حین حباب ارتباط داشت – من می شنوم که حمایت و کمک های شدید جمهوری خواه تیلمن فرتیتتا از جمله مواردی است که به این کمک می کند نارضایتی ، “بوکر در مورد هاردن و راکت گفت. “در اینجا شورشی ایجاد شده است زیرا آنها به Fertitta به عنوان فردی نگاه می كنند كه از رئیس جمهور فعلی حمایت می كند.”

از زمان انتشار این ، هیچ معامله ای برای جیمز هاردن نهایی نشده است.


باب لیوی / گتی ایماژ

گفته می شود راسل وستبروک نیز با جدایی نیویورک نیکس به عنوان رقیب تجاری احتمالی ، به دنبال ترک هوستون است.

[via]