با نزدیک به دو میلیون نفر درگیر نبرد تاریخی Verzuz شب گذشته بین گوچی مانه و جیزی – دو دشمن دیرینه که سالها خون ریزی بین آنها وجود دارد – جای تعجب نیست که بازی رپ نظرات مختلفی داشت. اگرچه برخی احساس می کردند که به دنبال تصمیم گووپ برای بازی در فیلم “حقیقت” ، از تمایل جیزی برای گرفتن جاده بالا و آرامش خود الهام گرفته اند ، آهنگی که در آن او قتل یکی از دوستان قدیمی جیزی را به رخ می کشد ، اما دیگران با صلح طلبی ادم برفی کنار گذاشته شدند.

Jeezy 50 Cent

Greg Doherty / گتی ایماژ

فردی گیبس و 50 سنت از جمله دسته های دوم بودند ، و با توجه به اینکه هر دو سخنان تندی درباره “درمان برای روح من” اخیر Jeezy دریافت کردند ، یک چرخش غیرمنتظره بود. همانطور که اتفاق می افتد ، فیف با تکرار ارزیابی ناپسند گیبس ، جیزی را برای بخشش و فراموش کردن نشانه ضعف دانست. در حقیقت ، Fif تا آنجا پیش رفت که حضور 21 Savage را که اخیراً Jeezy را فراخوانده بود فراخوانی کند حالت وحشی II “بسیاری از مردان” را برجسته کنید – می توانید افکار دهه 50 را درباره آن بشنوید.

با موضوع نبرد Verzuz Jeezy و Guwop ، که بلافاصله پس از خاتمه “حقیقت” به نقطه جوش رسید ، Fif چند کلمه برای اشتراک در توییتر داشت. “اوه گه ، LMAO” ، عنوان Fif را در کنار کلیپی که از آن زمان به وضعیت ویروسی رسیده است ، زیرنویس می کند. “21 Savage حق داشت ، آن پسر غنیمت گرفت.” و برای توهین به آسیب دیدگی ، Fif اطمینان حاصل کرد که یک ایموجی هلو برای کمک بصری اضافه کرده است.

اگرچه واضح است که 50 کوچکترین احترامی به جیزی نمی گذارد ، اما به نظر می رسد برداشت او از اقلیت جامعه هیپ هاپ باشد. در طرف دیگر ، بسیاری از افراد بلوغ و تمایل جیزی را برای اولویت قرار دادن فرهنگ نسبت به انتقام شخصی جشن گرفته اند. هر کجا بایستید ، نمی توان انکار کرد که Jeezy و Gucci Mane دیشب تاریخ سازی کرده اند و در این مرحله ، دیدن همکاری برای اولین بار در پانزده سال گذشته جای تعجب نخواهد داشت. و اگر چنین اتفاقی افتاد ، انتظار نداشته باشید 50 Cent دکمه پخش را فشار دهد.

آلبوم جدید Jeezy را پخش جریانی کنید رکود اقتصادی 2 همین جا.