دختر آنها ، شکست روابط گذشته و موارد دیگر

داستانهای فرعی زیادی در داستان دائمی دانیل “Tekashi 6ix9ine” هرناندز بهم آمیخته شده است. رپر کلاه های زیادی به سر می گذارد: بزرگترین ترول جهان رپ ، هنرمند رسوایی که تبدیل به یک ضرب و شتم شد ، یا نیروی مهار نشدنی که ، صرف نظر از عنوان مخبر فدرال خود ، فقط برای همکاری با نیکی میناژ می تواند از زندان بیرون بیاید و خود را در شماره نه 1 نقطه در تابلو تبلیغاتی نمودار. مخاطبان جهانی شیفته بازیهای 6ix9ine می شوند اما نزدیکترین افراد به او دانیل هرناندز را به عنوان شخصی متواضع ، مسخره و خوشایند از حضور در ذهن فرا می گیرند. چگونگی تبدیل شدن او به “موش” رنگین کمان با پیوندهای باندی یک تحول سریع بود و سارا مولینا در هر لحظه ، درست کنار او بود.

سارا مولینا ، Tekashi 6ix9ine ، 69: حماسه دانیل هرناندز ، هولو ، مصاحبه ها ، گومو ، خشونت خانگی ، دادگاه ، موش ، اسنیچ ، مستند ، زمان پخش ، فیلم
عکس تهیه شده توسط Publicist / Hulu

اوایل این هفته ، هولو مستند خود را برای اولین بار به نمایش گذاشت 69: حماسه دانیل هرناندز جایی که ویکرام گاندی ، فیلمساز ، خیابان های بروکلین ، نیویورک را شانه زد و با دوستان و همکاران سابق 6ix9ine صحبت کرد. این دوستانی بودند که رپ را به عنوان بچه ای که در بودگا محلی کار می کرد می شناختند – دنی ، که خودش را با یک هیپ هاپ متشکل از رپرهای زیرزمینی و هنرمندان خیابانی گرافیتی درگیر می کرد. در حالی که او مشغول تراشیدن فضای شوک-ارزش خود در داخل خدمه بود در حالی که پیراهن های خود را با کلمات مانند “n * gga” و “p * ssy” با حروف بزرگ چاپ می کرد ، زندگی در خانه او تغییر کرد. پدر هرناندز هرگز در زندگی او نبود و ناپدری اش که به او نزدیک بود ، در محله خود به ضرب گلوله کشته شد. این مجموعه به خانواده جانشین او تبدیل شد ، اما همه می دیدند که این شهرت داروی هرناندز است و او برای رفع مشکلاتش هر کاری انجام می دهد.

سارا مولینا 16 ساله بود که در سال 2012 با هرناندز آشنا شد. این دو دوست مشترک داشتند و پس از ملاقات ، از ناحیه لگن به آنها پیوستند. سال بعد ، او در حالی که هرناندز حرفه رپ خود را به عنوان یک هنرمند ویروسی ، بحث برانگیز و مشتعل آغاز می کرد ، با او زندگی کرد. در اوایل سال 2015 ، سارا دختر آنها ، سارایا را باردار بود. مولینا شاهد بود که دست اول مردی که او را دوست داشت به یکی از منفورترین رپرهای کره زمین تبدیل شد و در حالی که صراحتاً در مورد به اشتراک گذاشتن تجربیاتش اظهار صراحت کرده بود ، اما در مورد گنجاندنش در مستند هولو احترامی قائل بود.

“من نمی دانستم که آنها چگونه می خواهند تصویر کنند [6ix9ine]. در پایان روز ، احساس کردم کاری است که باید انجام دهم. احساس کردم که داستان من به اندازه داستان او باید شنیده شود زیرا ما سالهای زیادی در زندگی یکدیگر بودیم که ذکر نام من سخت خواهد بود. “

وی به طور انحصاری به ما گفت: “من واقعاً از زاویه آن مطمئن نبودم. من نمی دانستم چگونه قرار است تصویر شوم.” “من نمی دانستم که آنها چگونه می خواهند او را به تصویر بکشند. در پایان روز ، احساس کردم کاری است که باید انجام دهم. احساس کردم که داستان من باید به اندازه داستان او شنیده شود ، زیرا ما در زندگی چندین ساله یکدیگر که ذکر نام من دشوار است. “

سارا مولینا ، Tekashi 6ix9ine ، 69: حماسه دانیل هرناندز ، هولو ، مصاحبه ها ، گومو ، خشونت خانگی ، دادگاه ، موش ، اسنیچ ، مستند ، زمان پخش ، فیلم
عکس تهیه شده توسط Publicist / Hulu

در روزهای ابتدایی فعالیت 6ix9ine ، زمانی که او یک هنرمند زیرزمینی ویروسی بود ، مردم تعجب می کردند که چگونه او با این همه وقت کم توانست کارهای زیادی انجام دهد. بسیاری نمی دانند که سارا در پشت صحنه در هر آنچه که نیاز داشت به او کمک می کرد. شاید او یک نیروی قابل مشاهده نبود ، اما به انجام هر کاری که برای کمک به هرناندز نیاز بود اختصاص داشت.

“نمی خواهم دروغ بگویم ، دیگر نگران خودم نبودم [I was] “او گفت ،” خیلی زیاد بعد از او و مراقبت از او ، “نیازهای او ، آنچه را که می خواهد انجام دهد ، من مجبور شدم که قرار بدوم و قرارهایی ترتیب دهم ، همه این موارد مختلفی که فکر می کنید من برای خودم قرار داده ام ، من واقعاً به او کمک کردم و به او کمک کردم و از او حمایت کردم بنابراین مثل این است که خودم را گم کردم. “

حتی به همان اندازه که به 6ix9ine نزدیک بود ، چیزهای زیادی در مورد دوست پسر او بود که او نمی دانست. در فوریه 2015 ، خواننده رپ از یک موزیک ویدئو با مردان مختلف فیلم برداری کرد که شامل یک دختر برهنه است که اعمال جنسی انجام می دهد. این ویدئو بعداً به صورت آنلاین منتشر شد و به زودی مشخص شد که این دختر تنها 13 ساله است. 6ix9ine ادعا کرد که او نمی داند دختر زیر سن قانونی است و متعاقباً به چهار سال حبس تعزیری محکوم شد.

سارا هنگام صحبت درباره آن پرونده یادآوری می کند: “این مکان عجیب و غریب در زندگی من بود ، برای هر دوی ما که سعی در فهمیدن ماجرا را داشت.” “من فکر نمی کنم که او درک کرده است که خودش به چه چیزی وارد شده و برای من ، من اصلاً آن را کاملاً درک نکردم.” مولینا افزود که هرناندز شد به اشتراک گذاری “حقیقت کامل آن است.” اگرچه حادثه موسیقی ویدیویی در سال 2015 اتفاق افتاد ، سارا ادعا کرد که تا سال 2018 از جزئیات آن اطلاع نداشته است.

سارا مولینا ، Tekashi 6ix9ine ، 69: حماسه دانیل هرناندز ، هولو ، مصاحبه ها ، گومو ، خشونت خانگی ، دادگاه ، موش صحرایی ، اسنچ ، مستند ، زمان پخش ، فیلم
عکس تهیه شده توسط Publicist / Hulu

“26 اکتبر [2018] “او گفت:” و آنها صریحاً جزئیاتی را که در آن فیلم در مقابل خانواده ما در دادگاه رخ داده بود ، آشکار کردند. [It was then] که سرانجام در آن ویدیو حقیقت آنچه را که آن شب واقعاً اتفاق افتاد را دریافتم. سالها نمی دانستم “.

در سال 2017 ، 6ix9ine از موزیک ویدئویی که زندگی او را تغییر می دهد فیلمبرداری کرد: “Gummo”. این فیلم بصری هنوز هم مورد توجه واقع شده است زیرا صحنه ای را در خیابانهای نیویورک نشان می دهد که خدمه ای با لباس قرمز باندانا در حال ایجاد هرج و مرج هستند. در مرکز آن همه 6ix9ine است ، که توجه شما را جلب می کند. سارا لزوماً نگران این گروه جدید از دوستان 6ix9ine نبوده است زیرا او گفت که حلقه اجتماعی او یک درب گردان است. این دوستان اما با شرکتهایی که هرناندز قبلاً اداره کرده بود ، شباهت نداشتند.

سارا که در آن زمان از 6ix9ine پرسید که آیا او به عضو باند Bloods تبدیل شده است ، گفت: “به حقیقت گفته شود او درست همانطور که لباس زیر زننده خود را عوض کرد ، دوستان و آشنایان خود را تغییر داد. بسیاری از کسانی که در اطراف بودند ، در آنجا نمی ماندند.” . او به او گفت “نه” و این همه برای “تصویر” او است و افزود که دوستان جدیدش اطرافیان او بودند که برای حفظ امنیت او آنجا بودند. سارا گفت: “شما افرادی را دارید که با آنها کار می کنید و افرادی که برای شما کار می کنند ، بنابراین به نظر من خطور کرد که آنها امنیت او هستند و او را درست نگه داشتند.”

در آن زمان ، سارا در خانه بود و به دختر کوچک آنها احتیاج داشت زیرا 6ix9ine به ایجاد یک سر و صدا ادامه داد. وی گفت: “من فکر نمی کنم پدر در آن زمان در برنامه های او بود.” “او می خواست رپر شود. واقعاً نمی خواست تعهدی یا چیزی برای عقب نگه داشتن او باشد.” این چیزی است که او اکنون به آن تأمل می کند زیرا او ادعا می کند که او اصلاً در زندگی دخترش سارایا درگیر نبوده است. اوایل سال جاری بلافاصله پس از آزادی از زندان دو روز را با او گذراند ، اما سارا می گوید از آن زمان او را ندیده است.

سارا گفت: “این گاهی اوقات بسیار ناامید کننده است. بعضی مواقع من کاملاً اهمیتی نمی دهم و احساس می کنم این ضرر اوست.” “دختر من می خواهد به سنی برسد ، اگر این بهتر نشود ، اگر به همان روشی که ادامه دارد ادامه دهد ، او سوالی را می پرسد. در این مرحله ، او نیست که می فهمد کیست. مردم می خواهند بگویند آنها می خواهند به او بگویند ، “تو دختر 6ix9ine هستی”. در چه مرحله ای از زندگی قرار هستم که از نظر ذهنی آماده باشم تا این صحبت را با دخترم داشته باشم و با او در مورد همه چیز صادقانه صحبت می کنید؟ ” سارا در این حقایقی که روزی مجبور است با سارایا به اشتراک بگذارد ، شکست شخصی خود را نیز در بر می گیرد.

“دختر من می خواهد به سنی برسد ، اگر این بهتر نشود ، اگر به همان روال خود ادامه دهد ، او سوالات را می پرسد. در این مرحله ، او نیست که می فهمد کیست. مردم می خواهند بگویند او می خواهد به او بگوید ، “تو دختر 6ix9ine هستی.”

در روابط گذشته آنها مسئله ای وجود دارد که سارا و 6ix9ine هر دو می توانند با آن موافقت کنند و این واقعیت است که خشونت خانگی صورت گرفته است. در این فیلم مستند نقدی، سارا گفت: سوء استفاده فیزیکی چیزی است که بارها و بارها رخ داده بود. با این حال ، 6ix9ine اخیراً اعتراف کرده است که در حالی که وی در حین مشاجره “سارا را” کتک می زد ، فقط به این دلیل بود که او فهمید که او با بهترین دوست و مدیرش کیفانو “شوتی” اردن کلاهبرداری کرده است. گزارش وقایع و ادعا کرد که آنچه او در آن مصاحبه گفت از شدت واقعیت کاسته است.

سارا گفت: “ما هر دو با هم دعوا می کردیم و دست می انداختیم. هر کاری کردم برای دفاع از خودم بود.” “در پایان روز ، من هرگز دستم را روی او نینداخته ام. مردی به صورت شما مشت می زند … در چه مرحله ای از خود دفاع می کنید؟” او بلاغی پرسید. “یا شما فقط آنجا می مانید و مورد اصابت قرار می گیرید تا کسی نتواند بگوید شما هر دو با هم جنگ می کردید ، خواه اولین مشت را انداختید یا او از شما قوی تر است ، هرچه باشد.” سارا فاش کرد که این حادثه ای در نوامبر 2018 است که منجر به پایان رابطه آنها می شود ، زمانی که ، او می گوید ، 6ix9ine با مشت به دهان او کوبید.

وی افزود: “آنچه او در شهرت من با من انجام داد در مقایسه با آنچه قبل از مشهور شدن با من انجام داد هیچ چیز نیست. من واقعاً با آنها مقابله کردم.” سارا مولینا برای همیشه با دانیل هرناندز و Tekashi 6ix9ine گره خورده است ، اگرچه بسیاری از کسانی که او را می شناختند در مستند Hulu گفتند که تفکیک این دو با پیشرفت روزها دشوار است.

سارا اظهار داشت: “من یک فرد عادی ، یک دختر منظم ، یک مادر ، یک خواهر هستم ، یک دختر ، یک نوه هستم.” “من خانواده ای دارم که باید از آنها مراقبت کنم ، دخترم را دارم. استرس می گیرم. مشکلاتم احتمالاً مانند بسیاری نیست اما با این وجود هنوز آنها را دارم.” او مکث کرد و افزود: “این نقاشی زیبا نیست اما به نوعی فکر می کنم هنوز هم هنری است. حتی اگر همه این موارد را پشت سر گذاشته ام ، اما به دلیل نتیجه ، نوعی زیبایی در آن وجود دارد.”

سارا مولینا ، Tekashi 6ix9ine ، 69: حماسه دانیل هرناندز ، هولو ، مصاحبه ها ، گومو ، خشونت خانگی ، دادگاه ، موش ، اسنیچ ، مستند ، زمان پخش ، فیلم
عکس تهیه شده توسط Publicist / Hulu

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>