Tekashi 6ix9ine به شهرت رسیده و متعاقباً سقوط وی از فضل جذاب بوده است. رپر متولد بروکلین کار خود را در خارج از کشور آغاز کرد و قبل از ایجاد تصویر وابسته به باند خود در نیویورک ، در اروپای شرقی منفجر شد. او تبدیل به استاد ترول شد ، و با کسی که از خوانندگان مشهور رپ در صنعت بود ، گوشت خوار شد و در مورد دستورالعمل بیلبورد بی نظیر خود لاف زد ، و از حضور در 10/10 در Billboard Hot 100 با تک نسخه های خود ابراز خوشحالی کرد.

سپس ، هنگامی که او به جرم دزدگیر دستگیر شد ، همه چیز در صورت او منفجر شد. چند روز پس از دستگیری ، مشخص شد که وفاداری 6ix9ine به باند او نبوده است ، زیرا وی اقدام به بیرون راندن هر کسی که فکرش را می کرد ، کرد.

چندین مستند و سریال مستند اعلام شده است که در داستان رپ از جمله داستان های اخیراً پخش شده عمیق تر فرو می روند. 69: حماسه دنی هرناندز در هولو

این سند به طور رسمی پخش می شود و به عنوان “بخشی از فیلم مستند تحقیقاتی ، بخشی از فیلم گنگستر واقعی” توصیف می شود. ویکرام گاندی ، کارگردان ، با دوستان دوران کودکی رپ ، که او را قبل از خال کوبی صورت و شخصیت مخرب می شناخت ، مشورت کرد. پروژه او بررسی می کند که چگونه 6ix9ine “قبل از شهادت دادن علیه باند بروکلین ،” Nine Trey Gangsta Bloods “در یک دادگاه مهم ، بارها و بارها اینترنت را با فیلمهای موسیقی هیجان انگیز و گوشت گاوهای رسانه های اجتماعی خود شکست.


کوین مازور / گتی ایماژ

این کارگردان از طریق ورایتی گفت: “همه فیلم های من هویت ، به ویژه زندگی درونی شخصیت های کاریزماتیک را کشف می کنند.” “من تفاوت بین شخص درک شده از روی سطح و شخص واقعی در زیر او را مجذوب خود می کنم. آنچه او را بسیار جذاب کرده تناقضات موجود در وجود او بود: یک کودک مکزیکی با خالکوبی صورت و موهای رنگین کمان با فریاد کلمه n ، به رخ کشیدن وابستگی به باند ، شروع گوشت گاو ، و ارسال اقدامات خشونت آمیز خود در اینترنت. همانطور که بیشتر به سمت داستان حرکت کردم ، با خدمه ای از شخصیت های ملاقات کردم که در توسعه Tekashi69 به عنوان یک هنرمند و یک فرد مشهور نقش مهمی داشتند. دنی هرناندز می خواست معروف شود بد است که او توسط آواتار دیجیتال خود ، Tekashi69 بلعیده شد. “

آیا شما این یکی را تماشا خواهید کرد؟

[via]