جیمی باتلر ثابت کرد که یکی از بهترین بازیکنان لیگ در این فصل گذشته است. اگرچه ممکن است او مردی نباشد که به طور مداوم 40 امتیاز در هر بازی کسب می کند ، اما مطمئناً یک گلزن ثابت است که تلاش های چشمگیر شبانه و شبانه خود را ارائه می دهد. او به هدایت هیت به حضور در فینال NBA کمک کرد و با توجه به شرایط ، این تیم جنگی بسیار بهتر از آنچه انتظار داشتند را به لس آنجلس لیکرز داد.

تا چندی پیش ، باتلر با جوردن برند امضا شد اما تصمیم گرفت که به یک نماینده رایگان کفش ورزشی تبدیل شود. بسیاری تعجب می کردند که او کجا فرود می آید و اکنون ، جوابی داده شده است. طبق گفته Nick DePaula از ESPN ، باتلر در حال امضای یک قرارداد طولانی مدت با شرکت لباس ورزشی چینی Li-Ning است ، جایی که کفش های امضای خود را تهیه می کند.

برای کسانی که ناآشنا هستند ، لی-نینگ مدتی است که وجود دارد و با دیگر ستاره های برجسته NBA تجارت کرده است. شاید پرکارترین این بازیکنان کسی غیر از افسانه میامی هیت ، دویان وید نباشد که در هنگام امضای قرارداد با لی-نینگ با کفش های کتانی متعدد امضا کرده است.

در حال حاضر ، باتلر هنوز هیچ مدل یا طرح جدیدی را فاش نکرده است ، هرچند که به زودی ارائه خواهد شد. با توجه به این نکته ، آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا ما همچنان به شما آخرین آخرین به روز رسانی از کفش های کتانی را ارائه می دهیم.

جیمی باتلر

Douglas P. DeFelice / گتی ایماژ