جیانیس آنتتوکونمپو تصمیم دارد در طی چند ماه آینده تصمیمات عظیمی را اتخاذ کند زیرا به دنبال آینده خود در NBA است. در حال حاضر ، جیانیس در میلواکی باکس است و از سال 2021 به عنوان بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد. او یا می تواند با تیم فعلی خود قرارداد سوپرماکس امضا کند یا تصمیم به ترک و گرفتن پول کمتری در جای دیگر بگیرد. در این مرحله ، هیچ کس واقعاً نمی داند که جیانیس قصد چه کاری را دارد ، اگرچه این موضوع باعث نشده است شایعه ساز کارهای خود را انجام دهد.

در اوایل امروز ، ما گزارش دادیم که چگونه ستاره تنیس و هموطن یونانی ، نیک کیرگیوس ، نشان داد که وقتی جیانیس در مورد احتمال پیوستن به Heat س askedال شد ، لبخند زد. Heat همیشه در کنار شایعات جیانیس ذکر شده است ، بنابراین افشاگری Kyrgios چندان تعجب آور نبود. صرف نظر از این ، جیانیس اکنون در تلاش است تا از همه چیز جلوتر رود همانطور که امروز وارد توییتر شد و گفت: “چرا شما همیشه باید کاری را شروع کنید؟”

قارجیوس در مصاحبه ای با سیدنی مورنینگ هرالد گفت: “من فقط از او چند س askedال پرسیدم.” “من بلافاصله از او پرسیدم كه آیا می خواهد به میامی بپیوندد یا خیر و سپس لبخند بزرگی بر لب داشت. شاید این بتواند دم کند. “

این هفته ، NBA به تیم ها اجازه می دهد معاملات خود را آغاز کنند و از 20 نوامبر ، آژانس رایگان رسما آغاز می شود. اگر باکس ها استعداد ممتازی کسب کنند ، احتمال زیادی وجود دارد که جیانیس در نهایت بماند ، زیرا باکس ها شانس بهتری نسبت به یک عنوان دارند. با این حال ، اگر باک ها پیشرفت نکنند و تیم نتواند به فینال NBA راه پیدا کند ، احتمال زیادی وجود دارد که یونان فریک از فصل آینده در تیم جدیدی باشد.

جیانیس آنتتوکونمپو

مایک ارمن / گتی ایماژ