اگر ثروتمند بودید ، چقدر به بدخواه خود هدیه می دهید؟ سالها پیش شایعاتی مبنی بر اینکه جورج کلونی به 14 نفر از نزدیکترین دوستان خود یک میلیون دلار داده بود ، وجود داشت و در مصاحبه اخیر خود با GQ برای بازیگران “مرد سال” بازیگر برنده جایزه اسکار شایعات را تأیید کرد. وی گفت که در ابتدا قصد داشت فقط دوستان خود را در وصیت نامه خود نامگذاری کند ، اما فکر نمی کرد این کافی باشد.

کلونی به این نشریه گفت که قبل از ازدواج با وکیل امل علم الدین در سال 2014 و پدر دوقلوها تصمیم گرفت که به دوستانش در روزهای لیسانس خود پول نقدی هدیه دهد. کلونی توضیح داد: “من فقط فکر کردم که اساساً اگر من با یک اتوبوس برخورد کنم ، همه آنها در اراده هستند.” پس چرا من انتظار دارم که توسط یک اتوبوس برخورد کنم؟ … فکر کردم این افراد هستند که همه ، در طی 35 سال ، به طریقی یا دیگری به من کمک کرده اند. من وقتی شکسته شدم روی نیمکتهای آنها خوابیده ام. آنها وقتی که من شکسته شدم به من وام دادند. “

یکی از بهترین دوستان جورج کلونی ، رانده گربر که همسر سیندی کرافورد است ، فقط چند سال پیش طی یک مصاحبه لوبیا را در مورد هدیه یک میلیون دلاری ریخت. به گفته گربر ، کلونی 14 دوست خود را برای یک شام معمولی دعوت کرد و هرکدام را با یک چمدان لوکس پر از 1 میلیون دلار پول نقد غافلگیر کرد. گفته می شود ارزش خالص کلونی در حدود 500 میلیون دلار است.

کلونی گفت: “آنها زمانی که من به کمک نیاز داشتم به من کمک کردند. و من در طول سالها به آنها کمک کردم.” “و من فکر کردم ، می دانید ، بدون آنها من هیچ یک از اینها را ندارم.” آیا برای بهترین دوستان خود نیز همین کار را انجام می دهید؟

[via][via]