این چند ماه گذشته با صحبت در مورد آژانس رایگان NBA پر شده است. بازیکنان زیادی هستند که امسال در بازار هستند و همچنین تعداد زیادی از افراد بزرگ که در سال 2021 بازیکن آزاد می شوند وجود دارد. شاید بزرگترین بازیکن در وضعیت اخیر جیانیس آنتتوکونمپو از میلواکی باکس باشد. او یا می تواند یک قرارداد سوپرمکس امضا کند و در میلواکی بماند ، یا می تواند پول کمتری بگیرد اما در تیمی بازی کند که ممکن است شانس بیشتری برای کسب عنوان داشته باشد.

تاکنون ، شایعاتی وجود داشته است که جیانیس ممکن است گزینه های خود را با میامی هیت که از حضور در فینال NBA تازه است ، جستجو کند. هنگام صحبت با سیدنی مورنینگ هرالد ، ستاره تنیس نیک قیرگیوس کمی سوخت به آتش اضافه کرد زیرا او ادعا کرد وقتی از هموطنش در مورد پیوستن به هیت س askedال شد ، صورت او یک لبخند بزرگ زد.

جیانیس آنتتوکونمپو

کوین سی کاکس / گتی ایماژ

قرگیوس گفت: “من فقط از او چند س questionsال پرسیدم.” “من بلافاصله از او پرسیدم كه آیا می خواهد به میامی بپیوندد یا خیر و سپس لبخند بزرگی بر لب داشت. شاید این بتواند دم کند. “

در هفته گذشته جیانیس در مصاحبه ای ادعا کرد که اگر باکس ها نشان دهند که می خواهند پیروز شوند و برای انجام این کار حرکت کنند ، در نهایت تصمیم می گیرد در میلواکی بماند. اگر امسال باک ها عملکرد خوبی داشته باشند ، مطمئناً جیانیس انگیزه بیشتری برای گرفتن آن معامله برتر خواهد داشت.

[Via]