جاستین بیبر به مناسبت تولد همسرش ، یکشنبه ، پیام صمیمانه ای را برای هیلی ارسال کرد. بیبر می گوید او “کاملاً و کاملاً وسواس” هیلی را دارد.

جاستین بیبر ، تولدجون کوپالوف / گتی ایماژ

بیبر در اینستاگرام نوشت: “چشمان من 4 تو است. قلب من 4 تو است. روح من 4 تو است. عشق من 4 تو است.” “من خانه هستم هر کجا که باشی. تو مکان امن من هستی. من کاملاً و کاملاً با کسانی که هستی وسواس دارم. بزرگترین رویای من پیر شدن با تو است. من نمی توانم باور کنم که تو برای همیشه مال من هستی. کودک تولدت مبارک”

این زوج جوان در 7 ژوئیه 2018 نامزد شدند. پس از دو سال ازدواج ، بسیاری از طرفداران در مورد بچه ها در آینده بیبرز حدس می زنند ، اما هیلی مجبور شد شایعات مربوط به بارداری را تکذیب کند: “از آنجا که من می دانم شما بچه ها قصد شکستن lil storyusweekly من باردار نیستم ، “او در اوایل این ماه پس از ظن بسیاری از رسانه ها به انتظار او گفت. “بنابراین لطفاً نوشتن داستان های دروغ از” منابع “خود را متوقف کنید و بر آنچه مهم است یا” انتخابات “تمرکز کنید.”

با وجود این ، هایلی گفته است که می خواهد بچه دار شود: “نکته عجیب این است که من همیشه دوست داشتم زود بچه دار شوم ، اما اکنون که ازدواج کردم کمتر احساس میل می کنم. من یک دختر بلند پرواز هستم که پروژه های زیادی دارم. این اتفاق خواهد افتاد ، اما نه اکنون “، او از ماه اکتبر در مصاحبه ای با Vogue Italia گفت.

[Via]