رفتن به نوشته‌ها

توییتر تأیید می کند که آنها حساب رئیس جمهور را به ژانویه به بایدن منتقل می کنند

ترامپ ممکن است از قبول نتیجه امتناع ورزد ، اما انتقال توییتر اتفاق خواهد افتاد.

مقامات انتخاباتی مشخص کرده اند که در انتخابات سال 2020 آمریکا تقلب در رای دهندگان صورت نگرفته است ، و این در حالی است که این بدان معنی است که رئیس جمهور دونالد ترامپ باید به جو بایدن رئیس جمهور منتخب تن دهد ، اما این واقعیت نیست. ترامپ اظهار داشت که انتخابات از او و دولتش از دموکرات ها “به سرقت رفته” است و در حالی که او همچنان به طرح پرونده های قضایی علیه ایالت های مختلف ادامه می دهد ، بقیه ایالات متحده در حال آماده شدن برای بایدن و معاون انتخاب شده کامالا هریس برای ورود به آنها است فقط در عرض چند ماه موقعیت های جدید.

دونالد ترامپ ، جو بایدن ، توییتر ،POTUS ،
استخر / گتی ایماژ

صرف نظر از اینکه ترامپ ممکن است نسبت به از دست دادن ریاست جمهوری خود چه احساسی داشته باشد ، توییتر تأیید کرده است که حساب رسمی رئیس جمهور ایالات متحده ،POTUS ، در ژانویه به بایدن تحویل داده خواهد شد. نماینده سایت میکروبلاگینگ تأیید کرد: “توییتر به طور فعال در حال آماده سازی برای حمایت از انتقال حساب های نهادی موسسه کاخ سفید در 20 ژانویه 2021 است.” “همانطور که برای انتقال ریاست جمهوری در سال 2017 انجام دادیم ، این روند با مشورت دقیق با سازمان اسناد و اسناد ملی در حال انجام است.”

پس از آنکه انتقال توییتر رخ داد ، حساب ترامپ آسیب پذیر خواهد شد. توییتر برای حساب های رهبران سیاسی معافیت ویژه ای در نظر گرفته است ، فقط آنها را پرچم گذاری می کند ، اما حذف نمی کند. خارج از حسابPOTUS ، صفحه شخصی ترامپ می تواند ممنوع شود. “اگر یک حساب [holder] ناگهان دیگر رهبر جهانی نیست ، این سیاست خاص از بین می رود. “جک دورسی ، بنیانگذار توئیتر گفت.

[via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *