تراویس اسکات شب گذشته با افتخار Gucci Mane x Jeezy با انتشار یک بازرگانی ظاهر شدورزوز مسابقه ای که شب گذشته در کلوپ استریپی معروف شهر سحرآمیز آتلانتا برگزار شد. این نبرد دو ساعته باعث شلیک عکسهای بی شماری بین دشمنان دیرینه شد ، اما با توجه به دوستی بیننده که با نگرانی در سراسر جهان تنظیم شده بودند ، با یک یادداشت دوستانه به پایان رسید.

اسکات اندکی قبل از افت شدید و البته تصادفی را اعلام کرد ورزوز اتفاق افتاد ، و به استوری اینستاگرامش نوشت تا بنویسد ،من برای این کار 4 در Fanta رها می کنم [Verzuz] امشب فقط زنجیره 1017 من را از تمیز کننده ها خارج کردم. “ این بازرگانی متشکل از یک تی شرت است که یک آدم برفی مات و مبهوت را نشان می دهد تا Jeezy را نشان دهد ، در کنار یک بستنی مخروطی خیره کننده ، نمادی از گوچی و چهره مشهور او. در پشت پیراهن نوشته شده است “TM: 1017” و “گوچی مان در مقابل جوان جیزی از شهر سحرآمیز آتلانتا زندگی می کند” ، در پشت TM برای Jeezy است انگیزه اراذل و اوباش سری آلبوم ، و 1017 به افتخار لوگوی ضبط Guwop است.

این پیراهن در سایزهای مختلف از کوچک تا XXL ارائه می شود و شامل گزینه سایز “2005 TALL TEE ONE SIZE” است ، به نظر می رسد شکافی در تی های بسیار بزرگ سایز حاکم بر لباس خیابانی 15 سال پیش ایجاد شده است. سه راهی گرافیکی 48 دلاری نیز در نسخه های قهوه ای و سفید عرضه می شود و برای خرید در وب سایت La Flame موجود است ، https://shop.travisscott.com/.

عکس صفحه از طریق اینستاگرام

در اوایل سال جاری ، اسکات با مک دونالد برای همکاری تاریخی “وعده غذایی تراویس اسکات” و همچنین فروش گسترده تجارت همکاری کرد.

[via]