رابطه تراویس اسکات و کایلی جنر ، حداقل یک سال گذشته ، معمایی بوده است. در حالی که این دو با هم یک فرزند دارند ، آنها مدتی از هم جدا شده اند اما ظاهراً یک اتفاق دائمی و دائمی در جریان بوده اند. هر چند وقت یکبار ، این دو با هم عکسی را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند ، و شایعات راجع به اینکه این دو دوباره دوباره با هم هستند یا نه دوباره روشن می کند. این اتفاق اخیراً در ماه اکتبر رخ داده است زیرا این دو با چند لباس مجلل در کنار هم قرار گرفته اند.

حالا به نظر می رسد که تراویس در اظهارنظرهای اینستاگرام کایلی عاشق می شود. در یکی از پست های اخیر کایلی ، او یک بیکینی قرمز به تن کرده است که هدف آن تبلیغ مجموعه آینده گرینچ او بود. در بخش نظرات این پست ، می توان Travis را نوشت که یک یادداشت کوچک دارد و می گوید “Heavvvyyyy” در حالی که برخی از شکلک های شنا و قطره آب را نیز قرار داده است.

اگرچه این نظر مطمئناً به کسی چیز زیادی نمی دهد ، اما واضح است که این دو هنوز هم با شرایط بسیار خوبی روبرو هستند ، که دیدن آنها بسیار خوب است. در حال حاضر ، هر دو کایلی و تراویس سالهای موفقیت آمیزی را تجربه کرده اند زیرا کایلی همچنان وضعیت میلیاردر خود را بهبود می بخشد ، در حالی که تراویس با پلی استیشن و حتی مک دونالد معامله کرده است.

حتی اگر این دو با هم نباشند ، مطمئناً آنها یک دوتایی عالی مادر و پدر می سازند.

تراویس اسکات و کایلی جنر

Rich Fury / گتی ایماژ