آژانس رایگان NBA جمعه شب رسما آغاز به کار کرد و تاکنون پر از نمایش بوده است. شاید بزرگترین خط داستانی تا کنون چگونگی ترک دویت هوارد از لیکرز به تیم فیلادلفیا 76ers باشد ، در حالی که مونترزل هارل کلیپرز را ترک کرد تا به رقبای خود در شهرهای مختلف یعنی لیکرز پیوست. این یک شب سرگرم کننده بوده است که تمام معاملات را ردیابی می کند و مشخص است که برخی از تیم ها برای انجام کاری اضافه کاری می کردند.

در ساعات اولیه صبح شنبه ، نیواورلئان پلیکانز و اوکلاهما سیتی تندر قراردادی را نهایی کردند که استیون آدامز را به NOLA می فرستد. پلیکانز برخی از مراکز خود را در آژانس آزاد از دست داد و برای پر کردن این خلاoid به بازیکنی مانند آدامز نیاز داشتند. در حالی که شرایط کامل معامله گزارش نشده است ، مشخص است که آدامز دیگر در تندر نخواهد بود.

تندرها هم اکنون در حالت بازسازی کامل هستند و بهترین بازیکنان خود را با آنها معامله کرده اند. در اوایل این هفته کریس پل معامله شد و اکنون ، آدامز نیز چمدان خود را بسته خواهد شد. GM Sam Presti بیش از هر کسی که می داند چه کاری انجام دهد ، جمع آوری پیش نویس را انجام داده است ، که نشان می دهد این تیم در مورد ساختن آینده است.

آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا ما همچنان به شما آخرین اخبار آژانس رایگان را ارائه می دهیم.

استیون آدامز

کوین سی کاکس / گتی ایماژ