مدافع خط حمله کلیولند براونز ، بیکر میفیلد به نقل از لیل وین هنگام بحث در مورد عملکرد دفاعی مایلس گرت پس از پیروزی 10-7 این تیم مقابل هوستون تگزاس ، یکشنبه.

بیکر ، مایلس ، لیل ویناندی لیونز / گتی ایماژ

میفیلد گفت: “بله ، آنها نمایش های فوق العاده ای را كه لازم داشتند بازی كردند.” “من فکر می کنم که مایلز رویکردی را پیش گرفت که G های واقعی مانند لازانیا در سکوت حرکت می کنند.”

گرت تحت فشار قرار دادن Texans در خارج از بازی ، ثبت 2 تکل برای باخت و 0.5 کیسه. بازی یکشنبه کل فصل او را در کیسه ها به 9 و در کل حرفه خود را به 40 می رساند. او سریعترین بازیکن در تاریخ حق رای دادن است که به 40 کیسه رسیده است.

گرت تنها بازیکنی نبود که میفیلد از او تعریف و تمجید کرد. بازیکن خط حمله همچنین ضریب هوشی فوتبال نیک چوب را جشن گرفت.

“بدیهی است که نیک یک بازیکن فوق العاده و یک رهبر به عنوان مثال برای این تیم است. ما از بازگشت او بسیار هیجان زده هستیم … این یک چیز آگاهی از فوتبال است. این یکی از نوع های تیم اول بودن است [mentality] مایفیلد ، با اشاره به تصمیم چوب برای توقف کوتاه از منطقه پایان برای پایان دادن به بازی به منظور تخلیه ساعت باقیمانده ، گفت:

براون ها اکنون 6-3 هستند و در مکان سوم AFC North ، پشت سر کلاغ ها و فولاد قرار دارند. هفته آینده آنها عقابهای فیلادلفیا را به میدان می آورند.

[Via]