در اکتبر سال 2019 بود که راس و بیا “بهترین در زمین” مورد علاقه طرفداران خود را منتشر کردند ، تک آهنگ مورد توجه ریحانا. در حالی که از نظر ظاهری همه چیز خوب به نظر می رسید ، بیا اخیراً درباره آن دوران زندگی اش صحبت کرد و اظهار داشت که او با یک دوره افسردگی سنگین دست و پنجه نرم می کند. هفت روز قبل از شروع پخش سرویس های پخش “بهترین در زمین” ، بیا از قراردادش آزاد شد و رسماً یک هنرمند مستقل بود. زمان نامعلومی در زندگی او بود ، زیرا احساس کرد که کارتها علیه او چیده شده اند ، و سپس ، او و راس با تک آهنگ خود ریحانا را کمک کردند تا یک ضربه ویروسی ایجاد کند.

بیا به میزبانان گفت: “در آن زمان از زندگی من ، احمقانه ترین افسردگی را تجربه می کردم.” سرویس لب آنجلا یی. “فقط بدبخت. من مواد مخدر می زدم ، همه کارها را برای مقابله با افسردگی انجام می دادم. روزهایی را که در آنجا بودم ، هرگز به خودکشی فکر نمی کردم ، اما اگر این را نمی گرفتم ، به من نمی رسد. شبیه بود ، من حتی خودم را در آن زمان نمی شناختم و احساس ناتوانی می کردم بنابراین دعا و خدا واقعاً دوست داشت … و ریحانا. “

بیا افزود: “تعداد زیادی از مردم مرا حساب کرده اند.” “من فقط فکر می کنم بسیاری از مردم از من دست کشیدند و این زیبایی آن است.” او اعتراف کرد که “بهترین روی زمین” آهنگی است که “به من مجرای خروجی داد و درهای من را باز کرد. این زندگی من را تغییر داد.” میزبان ها می خواستند بدانند که کدام یک از مشاهیر مرد پس از افتادن آهنگ به DMs او سر می خورد ، و بیا سوال را منحنی کرد و در عوض پاسخ داد که ریحانا اولین کسی بود که او را مورد حمله قرار داد.

“راس قطعه را پست كرد و من آن قطعه را پست كردم و سپس او DM’d مرا كرد و مانند” B * tch ، این sh * t سخت است ، آن را برای من بفرست “. و من مثل این بودم که “B * tch آنرا همین الان می فرستم!” “مصاحبه بیا را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=m0PZKNvj5gA