بولدی جیمز با اجاق گاز خدا می پزد برای “هزار قرص”

بولدی جیمز با داشتن یک جفت سنگ قیمتی در کیمیاگر قیمت چای در چین و جی ورساچه نوار ورساچه. بین این معامله و معامله ای که اخیراً با سوابق گریسلدا Westside Gunn انجام شد ، غزل سرای دیترویت دلیل اصلی این را داشت که با یک لبخند راضی بر لب ، لگد بزند و منتظر فصل تعطیلات باشد. و اما در اینجا او ایستاده و آماده است تا با یک آلبوم جدید دیگر ، این بار به صف خود ادامه دهد جسور بد واقعی برای انتشار در 11 دسامبر.

همکاری با Real Bad Man در پشت تابلوها – که عنوان آلبوم 70s-action-flick-esque را توضیح می دهد – Boldy رسماً تلاش کرده است تا افت جدیدی از پروژه پیش رو داشته باشد. “هزار قرص” می یابد که رپر در حال لغزش بر روی برخی از رونق های هیپنوتیزمی است ، پس زمینه ای پرتحرک و مناسب برای فیلم نوآر فیلم بولدی. او در حال تهدید آرام و خارج از پاره شدن است ، جریان نرم و نرم او جیب را می گیرد و هرگز اجازه نمی دهد. او در خطوط ابتدایی خود تف کرد: “آجر چهارم کوبانا برای مرغ هزینه دارد ، ما واقعاً آجر هستیم”. “چیزی شبیه فروشنده ای با مناقصه ها و انگشت های شیرین.”

اکنون این مورد را خودتان بررسی کنید و مراقب آن باشید جسور بد واقعی در دسامبر امسال به طور کامل فرود آید.

متن های قابل ذکر

گرفتار لاسوی شیطان ، گه یک دردسر است
طبیعی ، فقط n *** a برای دریافت کار از طریق ال پاسو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>