لحظه کثیف دیگری برای وندی ویلیامز است. مجری بحث انگیز گفتگوی شو در برنامه خود در مورد اتهامات اخیر علیه Tyga بحث می کرد ، اما این اظهار نظری بود که او در مورد دوست دختر سابقش Blac Chyna کرد و باعث سر و صدا شد. پس از آنکه وندی گفت که این اقدام “هوشمندانه” است که تایگا اجاره نامه ای را به نام پسر کینا و کینا برای جلوگیری از هرگونه گرفتاری قانونی انجام دهد ، وی گفت که چینا مرتباً در مورد مسکن خود با او تماس می گیرد.

وندی گفت: “من به شما گفتم كه Blac Chyna مرتباً به من پیام می دهد ،” آیا می توانید به من كمك كنید تا یك دستگاه ترحیم پیدا كنم. من جایی برای زندگی ندارم. ” میزبان مهمان وی ، روزنامه نگار شایعات ، Devyn Simone ، اضافه کرد که Chyna در گذشته گفته است که از Tyga کمک هزینه کودک دریافت نمی کند و پرداخت های وی از راب کارداشیان برای دخترشان Dream کاهش یافته است.

وندی درباره زنی که او را “خواهر کوچک” خوانده است ، افزود: “بله ، مادر مجرد دو فرزند. آیا می توانم برای او مکانی برای زندگی پیدا کنم؟” “این طور تصادفی بود ، مثل اینکه ممکن است او برای همه کسی که می داند یک انفجار ارسال کند زیرا در آن جمله” عزیزم وندی “نبود. من به آن پاسخ ندادم. من نمی خواهم درگیر شوم. ” به نظر می رسید که چینا با ویدئویی که در استوری اینستاگرامش به اشتراک گذاشت ، به ادعاهای وندی پاسخ داد که خانه مجلل او را در کالاباس ، کالیفرنیا همراه با چند شلاق لوکس نشان می داد. در زیر آن را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=VChiqUXTTwk