به نظر می رسد که 2020 ممکن است عجیب تر شود ، GoFundMe برای کمک به رئیس جمهور منتخب جو بایدن و معاون رئیس جمهور منتخب کامالا هریس راه اندازی شده است تا به کاخ سفید دسترسی پیدا کنند. انتخابات ریاست جمهوری مدتهاست که ما عقب هستیم زیرا بایدن 306 رأی کالج انتخاباتی را به دست آورد ، اما ترامپ از قبول نتیجه امتناع می ورزد زیرا معتقد است که وی برنده واقعی است و ادعا می کند که در طول انتخابات تقلب در رای دهندگان صورت گرفته است.

بایدن در توئیتر خود نوشت: “این معامله است: از آنجا که پرزیدنت ترامپ از پذیرفتن امتناع می ورزد و انتقال را به تأخیر می اندازد ، ما باید خودمان بودجه آن را تأمین کنیم و به کمک شما نیاز داریم.” “اگر توانایی دارید ، برای کمک به بودجه انتقال بایدن-هریس وارد شوید.” وی سپس پیوندی به یک حساب GoFundMe درج کرد که در آن عموم مردم می توانند از 15 تا 5000 دلار کمک مالی کنند. البته ، منطقه ای وجود دارد که مردم می توانند هر مقدار را که انتخاب کنند ، قرار دهند.

در صفحه GoFundMe آمده است: “در این اوقات غیرمعمول ، حمایت شما بیش از هر زمان دیگر قدردانی می شود.” “سهم شما در انتقال بایدن-هریس به ما کمک می کند تا پایه ای را برای هدایت بهبودی عادلانه و منصفانه ایجاد کنیم که برای آینده اقتصادی می سازد. از سخاوت و حمایت مداوم شما در حال آماده سازی برای بازسازی بهتر ملت خود هستیم.”

در همین حال ، در حالی که ایالات همچنان اعلام می کنند که هیچ مدرکی مبنی بر تقلب در رای دهندگان وجود نداشته است ، رئیس جمهور ترامپ از پذیرش انتخابات امتناع ورزید. او و تیمش ، از جمله وکیل رودی جولیانی ، مصمم هستند که انتخابات از “ترامپ” دزدیده شده و پرونده های قضایی زیادی علیه ایالت های مختلف صادر کرده است.