قرارداد فعلی جیانیس آنتتوکونمپو رو به پایان است و در حال حاضر شایعاتی درباره آنچه او قصد دارد در صورت ایجاد آژانس رایگان انجام دهد ، وجود دارد. آیا او می تواند استعدادهای خود را به ساحل جنوبی برساند؟ آیا او به استف کاری و جنگجویان خواهد پیوست؟ یا در میلواکی قرار می گیرند؟

فوریت دفتر مرکزی باکس این موضوع را روشن می سازد که تیم با حفظ برخی از استعدادهای عمده در اطراف خود تلاش می کند MVP 2 بار را راضی کند ، و این هفته تجارت Jrue Holiday از New Orleans Pelicans را انجام می دهد ، که می تواند او را مجاب به در زمان مناسب بمانید.

همانطور که توسط شمس چارانیا گزارش شده است ، باکس ها اریک بلدسو ، جورج هیل ، و پیش پرداخت خسارت را به پلیکانز برای Jrue Holiday معامله کرده اند. تعطیلات احتمالاً وقتی قراردادش فسخ می شد به تیم دیگری می رفت ، بنابراین این یک معامله مناسب برای پلس و همچنین باکس است.

این تنها حرکتی نیست که شب گذشته باکس ها انجام دادند. آنها همچنین با امضای قرارداد و معامله با پادشاهان ساکرامنتو برای بوگدان بوگدانوویچ موافقت کردند و به میلواوکی گزینه دیگری برای تیراندازی داد.


کریس گریتن / گتی ایماژ

فکر می کنید باک ها برای تضمین یک مرحله پلی آف عمیق برای جیانیس ، کریس میدلتون ، جرو هالیدی و شرکت چه کار دیگری باید انجام دهند؟

فکر می کنید جیانیس در پایان این فصل دوباره با باک ها قرارداد امضا کند؟

[via]