ورزوز ظرف چند ماه به یک ماده اصلی در فرهنگ تبدیل شد. همانطور که همه درون آن گیر کرده بودند ، سوئیچ بیتز و تیمبالند روش هایی را برای جمع آوری هنرمندان برای جشن گرفتن میراث خود در زمانهایی بسیار باورنکردنی تلخ پیدا کردند. این جفت ارزهای هیپ هاپ ، سول ، R&B ، رقص و غیره را برای ما به ارمغان آورد.

فردا شب احتمالاً به یک رکورد تبدیل خواهد شد ورزوز. گوچی مانه و جیزی برای اولین بار در تاریخ به مصاف هم می روند. اوضاع ممکن است به سمت چپ باشد اما این احتمال نیز وجود دارد که آنها با یکدیگر صلح کنند.

چه کسی می داند به هر حال ، به نظر می رسد که یک درگیری گسترده دیگر نیز می تواند بر روی سکو له شود. سقوط 50 سنت و بازی باعث ایجاد تلخی بین این دو شد اما به زودی آنها می توانند در یک ضربه قرار بگیرند ورزوز برای تسویه حساب ، یک بار و برای همیشه. این کار با تماس Wack 100 با Fif شروع شد تا به خلاف The Game برود. سپس ، فیف موافقت کرد که آن را در نظر بگیرد ، به شرطی که The Game هیچ صدای ضبط شده ای را با صدای خود روی آن پخش نکند.

به نظر می رسد آخرین به روزرسانی از Wack 100 پیام امیدوار کننده ای را از The Game پخش می کند. ظاهراً خواننده رپ ساحل به وك اطلاع داده است كه قصد دارد با رئیس سابق G-Unit خود درگیر ضربه شود.

“در این روز دستانش لرزید. @ 50centlosangelesconfidential ACE OF DIAMONDS HOLLYWOOD STRIP CLUB. #MONSTER WANDINGINGINGHING # بازی & Wack پشت شماره 50 ایستاده بود که راه کوچک ما برای بیمه شخصی است -unclemurda آنچه ما انجام می دهیم با این بحث استدلال می کنیم آن nigga دیوانه ای که من قبلاً داشتم – # WeWitIt ، “او عنوان 50 Cent و The Game را خرد کرد که چند سال پیش آن را خرد می کند

بنابراین ، به نظر می رسد که این ممکن است واقعاً پایین برود. اگر چنین است ، شرط خود را روی چه کسی می گذارید؟