اگرچه برخی از رپرها در طول مبارزات انتخاباتی آشکارا وفاداری به ترامپ را به رخ کشیدند ، باراک اوباما همچنان محبوب محبوب هیپ هاپ است. و در حالی که رئیس جمهور اسبق ایالات متحده منتقد عناصر مادی گرایانه این بازی رپ بوده است ، اوباما همیشه به فرهنگ علاقه نشان داده است ، واقعیتی که توسط لیست پخش سالانه او مشهود است. این جدیدترین مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست و گرچه به سختی غالب ترین ژانر موجود در سراسر کشور است ، اما چند خواننده سنگین وزن رپ نیز آن را پایین نگه داشته اند.

باراک اوباما

تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

لیست پخش بیست ترانه شامل آهنگ هایی از Eminem و Jay-Z است ، هرچند همکاری افسانه ای آنها “Renegade” نیست. حداقل امسال نیست. در عوض ، لیست پخش 2020 اوباما با “Lose Yourself” ساخته Eminem در کنار هم قرار دارد موسیقی متن 8 مایل (اخیراً در تبلیغات انتخاباتی اواخر بازی توسط رئیس جمهور منتخب جو بایدن استفاده شده است) و اوج گیری Jay-Z آلبوم سیاه کلاسیک “آهنگ اول من” ، آهنگی که اهمیت ویژه ای در بسته شدن آلبوم بازنشستگی Hov دارد.

علاوه بر لیست Eminem و Jay-Z ، لیست پخش اوباما همچنین شامل گزینه هایی از Fleetwood Mac ، The Beatles ، Beyonce ، Bruce Springsteen ، Bob Dylan ، Miles Davis ، U2 و غیره است. پرزیدنت پیشین اوباما می نویسد: “موسیقی همیشه نقش مهمی در زندگی من داشته است – و این امر خصوصاً در دوران ریاست جمهوری من بیشتر بود.” “به احترام اینکه کتاب من فردا در قفسه ها قرار گرفت ، من این لیست پخش را با چند آهنگ به یاد ماندنی از دولتم آماده کردم. امیدوارم از آن لذت ببرید.”

لیست کامل زیر را بررسی کنید و مطمئن باشید که در نظرات زیر نظرات خود را از دست خواهید داد. سلیقه موسیقی باراک اوباما را چه می دانید؟