رفتن به نوشته‌ها

بابی براون پس از مرگ پسر “ویران” شده و از او درخواست دعا می کند

گفته می شود که بابی براون جونیور در روزهای منتهی به مرگ “علائم شبیه آنفولانزا” داشته است.

اوایل این هفته ، بابی براون خبر غم انگیزی را در مورد فوت پسرش بابی براون جونیور دریافت کرد. گفته می شود این جوان 28 ساله در خانه اش در لس آنجلس مرده پیدا شده است و گمانه زنی های زیادی در مورد چگونگی و دلیل جان خود را از دست داده است. دفتر بازپرس لس آنجلس هنوز علت مرگ را مشخص نکرده است زیرا “به تعویق افتاده است تا تحقیقات بیشتر”.

لاندون براون ، بابی براون ، بابی براون جونیور
رودین اکنروت / استرینگر / گتی ایماژ

بابی براون بیانیه ای در مورد درگذشت پسرش از طریق وکیل خود ، کریستوفر براون صادر کرد. پدر دل شکسته گفت: “لطفاً خانواده من را در این وقت در نماز خود نگه دارید.” “از دست دادن پسرم در این مرحله از زندگی ما خانواده ام را ویران کرده است. هیچ کلمه ای برای توضیح درد وجود ندارد.”

بسته بندی گزارش می دهد که کریستوفر براون همچنین اظهار داشت که بابی جونیور در روزهای منتهی به مرگ بیمار بوده است. وکیل دادگستری گفت: “بابی براون جونیور چند روز قبل از مرگش ، با علائم شبیه آنفولانزا حال خوبی نداشت.” این یک ضرر غم انگیز است و ما به مقامات اجازه می دهیم تحقیقات خود را در مورد مرگ وی انجام دهند. ما از شما می خواهیم که در این زمان به حریم خصوصی خانواده احترام بگذارید و دیگر نظری در این باره وجود نخواهد داشت. “

در سال 2012 ، همسر سابق براون ، ویتنی هوستون در اثر غرق شدگی ناشی از مصرف بیش از حد ، درگذشت و سه سال بعد ، دختر 22 ساله آنها ، بابی کریستینا براون ، سرنوشت مشابهی را تجربه کرد. ما همچنان صمیمانه به خانواده براون تسلیت می گوییم.

[via][via][via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *