ایگی آزالیا تمام وزن کودک را که اضافه کرده بود ، به اضافه بیست پوند اضافی از دست داده است و او می خواهد راهی برای جلوگیری از کاهش وزن زیاد پیدا کند.

ستاره رپ آوسی برای اولین بار مادری است و او هنوز در حال یادگیری نحوه واکنش بدن او در برابر زایمان کودک است. ایگی با استقبال از کودک Onyx به همراه دوست پسر سابق خود Playboi Carti ، به طرفداران خود اشاره کرد که از زمان تولد ، او یک ماشین کاهش وزن بوده است. با این حال ، او حتی سعی در از بین بردن پوندهای اضافی ندارد. در حقیقت ، او بیست پوند سبک تر از زمان بارداری است ، بنابراین نگران آنچه در بدنش اتفاق می افتد است.

او در توییتر درخواست مشاوره کرد.

ایگی پرسید: “مادران دیگری که نمی توانند جلوی کاهش وزن خود را بگیرند؟ (نه رجزخوانی ، واقعاً نمی خواهم بشنوم اگر چنین اتفاقی افتاده است)”. “من سعی نمی کنم / می خواهم وزن کم کنم اما به معنای واقعی کلمه فقط از بین می رود ، آیا هورمونی است؟ آیا باید نگران باشم؟ 20 پوند سبک تر از قبل از کودک و شمارش است.”

افراد در پاسخ های او به او می گویند که این امر طبیعی است به دلیل روند شیردهی ، اما او باید پس از شش هفته به این سرعت کاهش وزن را متوقف کند. برخی دیگر پیشنهاد می كنند كه وی باید با پزشك خود مشورت كند و خاطرنشان كردند كه بعضی از زنان پس از زایمان دچار بیماری تیروئید می شوند كه می تواند در كاهش وزن با سرعت بالا نقش داشته باشد.


آلبرتو E. رودریگز / گتی ایماژ

در هفته های اخیر ، ایگی در حال سنگین کردن سیاست بوده و با استفاده از صفحه خود در شبکه های اجتماعی انتقاد از دونالد ترامپ را انجام داده و با توییتر پیروزی بایدن را در TikTok جشن گرفته است. غنیمت معروف او با وجود کاهش وزن دست نخورده باقی ماند.