طی این سالها ، مرگ های ناگوار در دنیای هیپ هاپ اتفاق افتاده است. برخی از این هنرمندان کشته شده اند ، که منجر به س questionال در مورد علت وقوع این خشونت شده است. XXXTentacion ، Pop Smoke و اخیراً King Von همگی نمونه هایی از این موارد هستند و طرفداران فقط می خواهند قتل متوقف شود. در حالی که به نظر می رسد هیچ کس همه پاسخ ها را ندارد ، مطمئناً برخی از OG ها تلاش کرده اند که خرد را به نسل جوان منتقل کنند ، بنابراین درگیر جمعیت نادرست نمی شوند.

The Game آخرین هنرمندی است که برخی از این توصیه ها را ارائه داده است ، زیرا او اخیراً به توییتر رفت و در آنجا هشدار به همه هنرمندان آینده و خارج از خانه ارائه داد. همانطور که مشاهده می کنید ، The Game اکنون از هنرمندان خواسته است که از همه انعطاف پذیری های خود دست بردارند ، زیرا این امر می تواند منجر به برخی شرایط بد شود.

The Game نوشت: “رپ جوان **** ، تمام نمایش پول شما را در رسانه های اجتماعی متوقف کنید … به ازای هر دلاری که نخ دندان می کشید ، یک کلاه قرمزی است که یک کلیپ برای شما بارگیری می کند”

این هنرمند لس آنجلسی در طول زندگی حرفه ای خود چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته است ، بنابراین اگر کسی صلاحیت دارد در این مورد صحبت کند ، مطمئناً او خواهد بود. واضح است که بازی می خواهد تمام این خشونت های اخیر به پایان برسد ، و امیدوارم که سخنان وی نوعی تأثیر داشته باشد.

بازی

لئون بنت / گتی ایماژ برای BET